6 Квітня, 2023
Час читання: 1 хв.

Design Manager з ELEKS є лектором на курсі про вебдоступність від Дії

Євгена Шикірявого, Design Manager в ELEKS, запросили як лектора на курс вебдоступності освітньої платформи Дія.Цифрова освіта. Серія уроків з 10 відео тривалістю до 15 хвилин має на меті ознайомити учасників з основними принципами створення вебконтенту, доступного для якомога більшої кількості користувачів, у тому числі для людей із порушеннями зору.

Окрім Євгена Шикірявого, щоб поділитися з учасниками своїми знаннями та досвідом, на курс також запросили Дмитра Попова, директора ТОВ «Лабораторія цифрової доступності» та Аллу Олійник, державну експертку НАБУ.

Розробка цього курсу стала можливою завдяки підтримці проєкту “Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні”. Ця ініціатива реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України з метою підтримки освітньої платформи Дія.Цифрова освіта у забезпеченні доступності та інклюзивності цифрових послуг для всіх.

Курс з вебдоступності є цінною можливістю для людей, зацікавлених навчитися створювати більш інклюзивний вебконтент і послуги. Учасники мають можливість здобути знання про найкращі практики розробки доступних вебсайтів і програм, які зрештою можуть принести користь ширшому колу користувачів.

Поділитися статтею:
Design Manager з ELEKS є лектором на курсі про вебдоступність від Дії

Євгена Шикірявого, Design Manager в ELEKS, запросили як лектора на курс вебдоступності освітньої платформи Дія.Цифрова освіта. Серія уроків з 10 відео тривалістю до 15 хвилин має на меті ознайомити учасників з основними принципами створення вебконтенту, доступного для якомога більшої кількості користувачів, у тому числі для людей із порушеннями зору. Окрім Євгена Шикірявого, щоб поділитися з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/vebdostupnist.png
Скопійовано!