DevCom в Топ-11 Software Development Teams в Україні за версією Clutch

20 Dec, 2019
Нещодавно Clutch опублікував другий щорічний рейтинг 1000 найкращих B2B компаній світу. 11 місце серед найкращих українських компаній, що займаються розробкою програмного забезпечення, посіла компанія DevCom.
 

Загалом, у цьогорічний список потрапили компанії із 35 країн і 374 міст зі всього світу. Відповідно до рейтингу Clutch:

  • DevCom займає 481 місце у рейтингу Clutch 1000 і належить до 1% топ серед більш ніж 160 000 компаній присутніх у Clutch
  • DevCom належить до 140 компаній у рейтингу, що займаються розробкою програмного забезпечення
  • DevCom – одна з 11 українських компаній в рейтингу Clutch 1000

Щоб сформувати рейтинг, Clutch проаналізував якість роботи компанії, перевірені відгуки клієнтів, послуги компанії, портфоліо, репутацію бренду, місце компанії на цільовому ринку.

«Будучи у рейтингу 1000 кращих компаній Clutch, DevCom показує високий рівень сервісу, – наголошує засновник Clutch Майк Берс, Завдяки вражаючій кількості проектів та клієнтів, знанням та уважності, орієнтованості на деталі обслуговування, DevCom зарекомендувала себе як лідер галузі як на місцевому, так і на світовому B2B ринку».
 

«Ми дуже щасливі, коли озираємось на наші досягнення у 2019 році. Найбільша подяка – нашим клієнтам, які залишали відгуки на Clutch і допомогли нам отримати високий рейтинг. Ми в DevCom обіцяємо рухатися лише вперед!», – зазначає Marketing Manager у DevCom Галина Вільчинська.

Раніше компанія DevCom була представлена серед кращих розробників фінансового програмного забезпечення за версією Clutch, увійшла в Топ українських тех компаній за оцінкою Manifest і стала однією з найкращих B2B компаній в Україні згідно Visual Objects.