7 Листопада, 2022
Час читання: 1 хв.

Deviark приєдналася до Львівського IT Кластера

Deviark – аутсорсингова IT-компанія, що спеціалізується на розробці різноманітних веб та мобайл рішень. Компанія заснована Андрієм Крутнем у 2019 році у Львові. В місті знаходиться і офіс компанії. Талановита команда професіоналів, багато з яких знають один одного не один рік, забезпечує стабільну та безперебійну роботу компанії.

Deviark активно розширюється та сприяє професійному зростанню та навчаню своїх працівників. Це не лише розробка, а також тестування, проєктний менеджмент, дизайн тощо. Спеціалісти будь-якого рівня знайдуть у компанії багато можливостей для зростання та розвитку.

“Львівський IT Кластер робить дуже багато для IT-сфери Львова та України загалом і наш вступ до спільноти був лише питанням часу. Сподіваємось на плідну та довготривалу співпрацю, розширення мережі професійних контактів та вклад у розбудову країни” – коментує Андрій Крутень, CEO Deviark.
“Вітаю компанію Deviark у нашій потужній ІТ-спільноті, яка об’єднала вже понад 250 компаній. Я сподіваюсь, Deviark братиме активну участь у проєктах Львівського ІТ Кластера та разом з нами активно розвиватиме тех-індустрію України” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Deviark приєдналася до Львівського IT Кластера

Deviark – аутсорсингова IT-компанія, що спеціалізується на розробці різноманітних веб та мобайл рішень. Компанія заснована Андрієм Крутнем у 2019 році у Львові. В місті знаходиться і офіс компанії. Талановита команда професіоналів, багато з яких знають один одного не один рік, забезпечує стабільну та безперебійну роботу компанії. Deviark активно розширюється та сприяє професійному зростанню та навчаню […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/deviark-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd8282f4056.png
Скопійовано!