17 Жовтня, 2022
Час читання: 2 хв.

Deviart приєднались до Львівського ІТ Кластера

Deviart — невелика львівська агенція, яка спеціалізується на розробці веб-сайтів та наданні послуг аутсорсингу і вайтлейблінгу. Deviart почала свій шлях у 2019 році, коли команда стійко запалала метою стати однієї з провідних та перспективних компаній, що надає швидкі, значущі та якісні рішення використовуючи WordPress.

Компанія використовує найуспішніші та найефективніші практики під час розробки, акцентуючись на злагодженості менеджменту, прозорості комунікації та доцільності технічних рішень. Вони впевнені, що успішність наших рішень це не пуста бравада, але чіткий та послідовний наслідок клієнтоорієнтованої політики.

Корпоративні цінності допомагають команді та їхнім клієнтам, як найголовнішому елементу, зберегти гідність, професіоналізм, ясність та порозуміння. Вони завжди вимагають від себе абсолютного та беззастережного виконання вимог та побажань клієнта, щоб залишити його з виключно приємним досвідом роботи разом — чи не найважливішим елементом довгострокової співпраці. Кожен успішний проєкт для команди – це великий сплеск радощів та бажання рости.

«Нас надихає те, що робить Кластер і ми вважаємо, що це важлива віха в історії українського IT, особливо у ці складні для усіх нас часи. Це грандіозна честь стати не тільки частиною його нетворкінгу, а й зробити усе можливе, щоб наростити його потенціал нашими можливостями, щоб укріпити позиції та статус України як лідера на теренах IT індустрії, щоб здобувати перемоги на цифровому та економічному фронті заради Перемоги більшої» – зазначає Олег Одещак, СЕО Deviart.

«Злагоджена спільна робота ІТ-спільноти тримається на бажанні кожного робити свій внесок та залишатись частиною потужного механізму. Вітаю команду Deviart із доєднанням і чекаю нагоди разом здійснювати великі справи» – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Deviart приєднались до Львівського ІТ Кластера

Deviart — невелика львівська агенція, яка спеціалізується на розробці веб-сайтів та наданні послуг аутсорсингу і вайтлейблінгу. Deviart почала свій шлях у 2019 році, коли команда стійко запалала метою стати однієї з провідних та перспективних компаній, що надає швидкі, значущі та якісні рішення використовуючи WordPress. Компанія використовує найуспішніші та найефективніші практики під час розробки, акцентуючись на злагодженості […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/deviart-pryyednalys-do-lvivskogo-it-klastera_63bd833714b87.png
Скопійовано!