7 Лютого, 2020
Час читання: 2 хв.

Dialog Semiconductor Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Компанія Dialog Semiconductor приєдналася до львівського ІТ Кластера! Відтепер команда компанії готова до спільних викликів у рамках співпраці задля розвитку бізнес-середовища міста.

Dialog Semiconductor – компанія, яка володіє багаторічним досвідом розробок та інновацій, а також упевнено тримає лідерські позиції у сфері виробництва інтегральних мікросхем для компактної електроніки.

Компанія працює у 30ти локаціях у 15 країнах світу з головним офісом у Великобританії та здійснює продажі по всьому світу. До сегментів світового ринку, які включають ринок мобільних пристроїв, комп’ютерної пам’яті, автомобільних технологій та Інтернету речей, у яких компанія вже закріпила свої позиції, доєднався ринок Інтернету речей для промисловості.

1_optimized

Dialog опирається на чотири головні цінності:

  • Сила підприємницького підходу: компанія прагне досягати найвищих цілей, але залишатися вірними простоті рішень.
  • Внесення змін, які приносять користь клієнтам.
  • Велика компанія, де всі різні, проте спільна мета.
  • Відкритість до нових ідей, команда компанії не ставить собі обмежень і не боїться будувати нові шляхи розвитку технологій.

Ми раді стати частиною спільноти львівського ІТ Кластера. Ми підтримуємо інновації і дух підприємництва. Dialog приєднався до ІТ Кластера заради можливості брати участь у створенні кращого майбутнього для нашої галузі, – говорить Дмитро Яцюшка, Senior Manager Site Operations в Dialog Semiconductor. – Львів – місто з великим потенціалом для розвитку технологій. Існування львівського IT Кластера дає нам великий поштовх розвиватися і створювати необхідний клімат для успіху нашої діяльності в регіоні та країні загалом. Ми готові співпрацювати, щоб разом приносити позитивні зміни для нас усіх”.

«Львівський ІТ Кластер активно розпочав цей рік і ми раді, що у 2020му учасників Кластера стає більше, а це означає більше ідей, більше зусиль, а відтак і більше результатів. Нові компанії також дають нам розуміння того, що ми рухаємося в правильному напрямку, а наші проєкти якісно помітні у Львові. Вітаємо Dialog Semocinductor і починаємо співпрацювати. » – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Компанія – відкрита до співпраці, а також охоче приймає до себе в команду нові таланти. “Кожен із нас унікальний. Розуміючи це, ми йдемо назустріч нашим клієнтам і працівникам, будуючи з ними відносини, які приносять користь всім” – запевняють у компанії.

Детальніше про Dialog Semiconductor можна дізнатися за посиланням.

Поділитися статтею:
Dialog Semiconductor Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Компанія Dialog Semiconductor приєдналася до львівського ІТ Кластера! Відтепер команда компанії готова до спільних викликів у рамках співпраці задля розвитку бізнес-середовища міста. Dialog Semiconductor – компанія, яка володіє багаторічним досвідом розробок та інновацій, а також упевнено тримає лідерські позиції у сфері виробництва інтегральних мікросхем для компактної електроніки. Компанія працює у 30ти локаціях у 15 країнах світу з головним […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/dialog-semiconductor-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0_62f86e6c741f3.jpeg
Скопійовано!