4 Липня, 2024
Час читання: 2 хв.

DigVel приєднується до Львівського ІТ Кластера

DigVel — це постачальник послуг із кібербезпеки, що пропонує рішення з консалтингу та SecOps для посилення захищеності даних та інфраструктури малих і середніх підприємств. Компанія заснована на базі 18-річного досвіду її CEO Олександра Бабка в компаніях Apriorit і Ekran System (зараз Syteca), які вже багато років займають провідні позиції на світовому ринку кібербезпеки. DigVel спеціалізується на оцінюванні та впровадженні заходів кібербезпеки, тестуванні систем на проникнення, розслідуванні минулих інцидентів і реагуванні на них.

З початком повномасштабного вторгнення загрози для України зросли й у цифровому просторі, і ми часто говоримо, що наша компанія народжена війною — заснування DigVel припало на буремний 2023 рік. Своєю місією ми вважаємо зробити світ безпечнішим, починаючи, звісно ж, із себе — з України та локальних нагальних потреб щодо кібербезпеки. DigVel прагне стати надійним кіберщитом країни, допомагаючи організаціям і громадянам протистояти викликам у цифровому просторі, які з кожним днем стають дедалі складнішими.

З повним розумінням того, що фронт не лише широкий, а й глибокий, і ворожі операції не обмежуються фізичною площиною, команда DigVel насамперед орієнтується на проблеми малого й середнього бізнесу та має за мету зробити українську економіку стійкішою до кіберризиків і загроз.

Щобільше, один із засновників компанії — чинний військовослужбовець, який із 26 лютого 2022 року виконує бойові завдання на донецькому, запорізькому та харківському напрямках. Тому ми добре знаємо та розуміємо потреби фронту, а також допомагаємо війську наближати нашу перемогу як ззовні, так і зсередини.

Наші пріоритети:

  • Розробка стандарту кіберстійкості: створення комплексної та зрозумілої широкому загалу системи оцінювання рівня кіберзахисту організацій.
  • Сприяння побудові ефективних систем захисту: надання консультацій і практичної допомоги у впровадженні кращих практик кібербезпеки.
  • Підвищення рівня кіберграмотності: проведення вебінарів і ведення загальної просвітницької діяльності з питань кібербезпеки для бізнесу та населення.

Команда DigVel вірить, що високий рівень кіберзахисту є запорукою ефективного функціонування бізнесу та стійкості держави в складних поточних умовах, а також ключем до успішного й високотехнологічного майбутнього.

“Ми раді приєднатися до Львівського IT Кластера, адже переконані, що єдність породжує силу, — коментує вступ до спільноти CEO DigVel Олександр Бабко. — Віримо в те, що саме у взаємодії ми зможемо принести максимум користі суспільству”.

Вітаємо DigVel у найбільшій спільноті техкомпаній України. Приємно, що наша асоціація продовжує зростати і до неї доєднуються компанії з близькими для нас цінностями та потужною експертизою. Ми вдячні за довіру і переконані, що разом реалізуємо не один проєкт задля розвитку техіндустрії“, — додає Степан Веселовський, CEO Львівського IT Кластера.

Поділитися статтею:
DigVel приєднується до Львівського ІТ Кластера

DigVel — це постачальник послуг із кібербезпеки, що пропонує рішення з консалтингу та SecOps для посилення захищеності даних та інфраструктури малих і середніх підприємств. Компанія заснована на базі 18-річного досвіду її CEO Олександра Бабка в компаніях Apriorit і Ekran System (зараз Syteca), які вже багато років займають провідні позиції на світовому ринку кібербезпеки. DigVel спеціалізується […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/07/foto-dlya-illyustracziyi.jpg
Скопійовано!