25 Квітня, 2024
Час читання: 3 хв.

Дізнайтеся про новітні хмарні технології SAP і пропозиції SAP BTP

Вам цікаво дізнатися про останні хмарні пропозиції та технології SAP? Приєднуйтесь до віртуального заходу, присвяченого SAP Business Technology Platform (BTP). Цей унікальний захід включає короткі 15-хвилинні сесії, які дозволять вам навчатися безпосередньо у провідних експертів SAP. Вони проведуть вас через кожну інновацію, демонструючи продукти наживо та показуючи, як ці досягнення перетворюються на реальні переваги. Незалежно від того, чи ви новачок у BTP, чи досвідчений професіонал, чи ви у бізнес-лідерстві чи в ІТ — цей захід розроблено для всіх. Експерти охоплять всі теми: від основ до дослідження найновіших галузевих хмарних рішень BTP, а також розширена інформація, наприклад, про ефективний BTP DevOps. Тож приєднуйтесь та дослідіть усі сервіси та продукти, які пропонує SAP BTP!

  • Дата: 7 та 8 травня 2024 року 
  • Час: 09:00 – 10:30 
  • Мова: Вебінари проводитимуться англійською мовою 
  • Участь безкоштовна та відкрита для всіх. Реєстрація обов’язкова – посилання.

Програма на 7 травня 2024 року 

Огляд BTP та галузеві сценарії: для змішаної аудиторії

Коротке ознайомлення з SAP BTP — на цій сесії експерти нададуть учасникам всебічний огляд того, як ця хмарна платформа дозволяє бізнесу процвітати у цифрову епоху. Незалежно від того, чи є ви бізнес-лідером, який прагне підготувати свою компанію до майбутнього, чи ІТ-фахівцем, який прагне використовувати новітні технології, ця сесія надасть вам чудову можливість дослідити трансформаційний потенціал SAP Business Technology Platform. 

Трансформація галузей: занурення в орієнтовані на клієнта рішення SAP BTP — у цій сесії буде представлено огляд того, як різні професіонали галузі можуть змінити свою діяльність та досвід споживачів за допомогою SAP BTP. З акцентом на бізнес-випадки, орієнтовані на клієнта, учасники дізнаються, як платформа виступає каталізатором трансформації завдяки використанню мобільних застосунків, безшовній інтеграції даних, оптимізації процесів і використанню технологій штучного інтелекту. На сесії будуть розглянуті інноваційні сценарії використання для оптимізації процесів, максимізації ефективності активів і збільшення цінності у секторі важкої промисловості. Крім того, будуть представлені підходи, які допоможуть задовольнити клієнтів, стимулювати зростання, зміцнити лояльність та зберегти лідируючі позиції в сучасному конкурентному середовищі завдяки бездоганній інтеграції, автоматизації процесів та розробки за допомогою додатків Low-Code-No-Code.

Презентація партнера та клієнта – компанія LeverX 

Підвищення рівня безпеки вашого застосунку SAP BTP до нового рівня: поради від партнера SAP, компанії RedRays — безпека є пріоритетом для SAP BTP, і платформа надає надійні функції та кращі практики для захисту даних та систем компаній від загроз. У цій сесії від технічного директора компанії RedRays Вагана Варданяна, ви дізнаєтеся, як можна підвищити рівень безпеки та забезпечити захист вашої конфіденційної інформації та систем на SAP BTP. RedRays — це компанія з кібербезпеки, яка надає спеціальні послуги аудиту безпеки додатків SAP BTP, які допомагають виявляти та усувати потенційні загрози безпеці в додатках, створених клієнтами або партнерами SAP, наприклад уразливості, незахищені конфігурації та неправильні дозволи.

Програма на 8 травня 2024 року 

Keeping the Core Clean: більше для технічної аудиторії 

Стратегія Clean Core та огляд — стратегія ERP clean core — це шлях вперед для організацій, щоб використовувати останні випуски, мінімізувати або виключити модифікації та працювати з розширеннями та налаштуваннями, сумісними з хмарою. Приєднуйтеся до цієї сесії, щоб дізнатися, як це дозволяє швидко впроваджувати інновації, краще та ефективніше виконувати операції; і те, як впровадження бізнес-технологічної платформи SAP (SAP BTP) є ключовим для цієї стратегії.

Розширюваність lowCode: SAP Build Apps, SAP Build Process Automation, SAP Build WorkZone – ознайомтеся з рішеннями SAP для створення застосунків, автоматизації процесів та створення порталів для співробітників і клієнтів за допомогою low-code.

Інтеграції: SAP Business Accelerator Hub, Integration Suite, Edge Integration Cell 

Ефективний DevOps з SAP BTP — DevOps дозволяє командам розробників досягати високого рівня гнучкості та якості — також для ваших проектів розширення на SAP BTP! На цій сесії отримайте короткий огляд рекомендованого підходу SAP, який сприяє гнучкій розробці з принципами DevOps для конкретних випадків використання розширень SAP на SAP BTP у рамках вашої хмарної трансформації!

Поділитися статтею:
Дізнайтеся про новітні хмарні технології SAP і пропозиції SAP BTP

Вам цікаво дізнатися про останні хмарні пропозиції та технології SAP? Приєднуйтесь до віртуального заходу, присвяченого SAP Business Technology Platform (BTP). Цей унікальний захід включає короткі 15-хвилинні сесії, які дозволять вам навчатися безпосередньо у провідних експертів SAP. Вони проведуть вас через кожну інновацію, демонструючи продукти наживо та показуючи, як ці досягнення перетворюються на реальні переваги. Незалежно […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/btp-1.png
Скопійовано!