31 Січня, 2024
Час читання: 1 хв.

Долучіться до дослідження про роль ІТ в наближенні перемоги

ІТ-компанії та їхні працівники збирають кошти, волонтерять, створюють соціальні проєкти на підтримку ЗСУ. Аби консолідувати на рівні країни всю цю інформацію, видання Mind спільно з асоціацією IT Ukraine проводить дослідження внеску ІТ-індустрії в наближенні перемоги України.

Проєкт має на меті дослідити  всю інформацію про внесок ІТ-індустрії у війні, зокрема за напрямами: допомога ЗСУ, підтримка та інтеграція ветеранів, кібервійсько, ІТ-розробки для перемоги, соціальні проєкти, благодійність тощо. Пройти опитування можуть представники техкомпаній до 2 лютого включно за цим посиланням.

Зібрана інформація буде презентована у вигляді окремого дослідження та статті на сайті Mind. Та дасть суспільству розуміння внеску ІТ-галузі в наближення перемоги України та підтримки ЗСУ.

Поділитися статтею:
Долучіться до дослідження про роль ІТ в наближенні перемоги

ІТ-компанії та їхні працівники збирають кошти, волонтерять, створюють соціальні проєкти на підтримку ЗСУ. Аби консолідувати на рівні країни всю цю інформацію, видання Mind спільно з асоціацією IT Ukraine проводить дослідження внеску ІТ-індустрії в наближенні перемоги України. Проєкт має на меті дослідити  всю інформацію про внесок ІТ-індустрії у війні, зокрема за напрямами: допомога ЗСУ, підтримка та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/pidbir-it-personalu-v-ukrayini-pid-chas-vijni-1-800x480-1.jpg
Скопійовано!