31 Січня, 2023
Час читання: 3 хв.

Донатимо креативно: Компанія Vakoms організувала благодійний ярмарок

Ярмарок влаштували 20 січня ввечері, й назвали “Vakoms-івські вечорниці”. Ціль його була зібрати 60 тисяч гривень на бронежилет для військовослужбовця зі зведеного загону Львів-2, який дислокується у Бахмуті. Ним опікувався PM компанії та волонтер Василь Гуман.

“Іноді приходять запити від ЗСУ на допомогу комусь конкретному. Так і цього разу. Бронежилет на війні – це дуже важливо, бо завдяки йому зберігається життя. Коштує він чимало. Я вдячний, що тіммейти зголосилися допомогти ще й у такий цікавий спосіб,” розповів PM у Vakoms, Василь Гуман.

Ідею підтримали співробітники компанії. Й багато хто зголосився приготувати й принести щось із домашніх страв .

“Ярмарок – це ідеальна нагода і допомогти, і побачити своїх співробітників. Вирішила готувати, щоб додати більше лотів, щоб можна було більше зібрати грошей. Готувати було не важко, бо допомагав чоловік, емоції були радісні, особливо коли бачиш, що твоїх страв майже не залишилось,” поділилася враженнями веб-девелоперка і господиня (приготувала млинці та печиво) Маргарита Іваненко.

Відтак меню було чималеньке: бограч, шашлики, вареники зі шкварками, деруни з сочевиці, кіш. Чимало солодкого сирники, кекси, штолен, печиво. 

Кожна страва мала свій прайс. Люди обирали страву, платили з неї гроші, розуміючи, що усе зароблене з ярмарку піде на допомогу ЗСУ!

“Меню було дуже багате, все було надзвичайно смачне. Атмосфера дуже дружня, затишна і невимушена. Тіммейти були щедрими. Мені дуже сподобалося!” розповів sales-manager та ведучий заходу Руслан Видивник.

Організовано все було в українському стилі – вишивані скатертини, рушники, різдвяні зірки. А також – українські колядки. Адже ярмарок співпав із завершенням різдвяних свят, яке у народі називають “розколядою”.

“Організація ярмарку не була для мене складною, тому що багато хто з моїх колег долучилися: принесли глиняний український посуд, предмети різдвяного декору і звичайно приготовлені власноруч смачні страви. Я навіть записала пару рецептів” офіс-менеджерка у Vakoms Алла Пелех.  

Кухня була не лише українською, а й французькою, турецькою, європейською. І це лише додало різноманіття. Голодним додому ніхто не повернувся.

Донатити можна було як готівкою у скриньку, так і пересилаючи гроші онлайн. У результаті  вдалося зібрати понад 65 000  гривень

“Компанія Vakoms почала допомагати ЗСУ з перших днів війни. У нас багато волонтерів. Звісно, найчастіше ми допомагаємо у простіший спосіб. Іноді організовуємо щось цікавіше, як от аукціон чи ярмарок. Крім того, що ми допомогли купити бронежилет, ми ще й провели час разом, чого також дуже не вистачає в теперішніх реаліях.”   Андрій Шевчик, співвласник компанії Vakoms

“Ми радо підтримали таку ініціативу, і навіть самі приготували страви. Дуже приємно знати те, наскільки у нас дружній та організований колектив. Тому що багато людей взялися у позаробочий час організовувати ярмарок з власної ініціативи. Приємно, що ми так швидко назбирали немалу суму грошей – всього за дві години ярмарку. Українці неймовірні!”  Павло Пелех, співвласник компанії Vakoms.

Василь Гуман уже придбав  бронежилет для військового й на залишок  іншу необхідну амуніцію. 

Поділитися статтею:
Донатимо креативно: Компанія Vakoms організувала благодійний ярмарок

Ярмарок влаштували 20 січня ввечері, й назвали “Vakoms-івські вечорниці”. Ціль його була зібрати 60 тисяч гривень на бронежилет для військовослужбовця зі зведеного загону Львів-2, який дислокується у Бахмуті. Ним опікувався PM компанії та волонтер Василь Гуман. “Іноді приходять запити від ЗСУ на допомогу комусь конкретному. Так і цього разу. Бронежилет на війні – це дуже […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/cover_cluster_v1.png
Скопійовано!