27 Лютого, 2022
Час читання: 2 хв.

Донорство Крові – Один із Засобів Допомоги

Компанія Gameloft Lviv започатковує традицію для своїх колег, яка є особливо актуальною в цей час. Йдеться про ініціативу донорства крові. Разом з волонтерами компанії, які швидко відгукнулись на пропозицію, Gameloft дослідили усі вимоги та протипоказання. 

Політична ситуація в Україні тривожить усіх. Війна не стукає у двері, вона будить нас зранку бойовою тривогою. В такий час найбільш важливо зберігати спокій, не панікувати, а діяти. І в цей час, як ніколи, ми споглядаємо величезну згуртованість усієї нації. Спільними зусиллями, ми можемо допомогти справлятися з проблемами, які виникають в нашій країні.

Ініціативи IT-спільноти для боротьби з окупантом надихнули Gameloft Lviv на рішення долучитись командою волонтерів до проєкту донорства крові. Ідея не нова, але зараз дуже актуальна. Адже один забір крові може врятувати три життя. Усе, що потрібно, це коротка самодіагностика стану здоров’я. 

З основних вимог:

 • Вага – не менше 60 кг
 • Тиск – не менше 110/80 мм рт. ст. 
 • Задовільний стан здоров’я
 • Не вживати ліків 10 днів до здачі крові

Підготуватись до здачі крові не складно. Для цього потрібно:

 • Добре почуватися
 • Не вживати алкоголь за 3 дні до забору крові
 • Не палити за 1 год здачі крові
 • Напередодні здачі крові не вживати деяких продуктів, таких як, молоко, яйця, горіхи, а також жирну, смажену та копчену їжу.

У Львові на сьогодні існує кілька станцій, де можна здати кров:

 • Львівський обласний центр служби крові, що на вул. Пекарська, 65
 • Відділення трансфузіології Львівського військово-медичного клінічного центру, Личаківська, 26
 • Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, вул. Миколайчука, 9
 • Станція переливання крові Львівської залізниці, вул. Івана Огієнка, 5

Ознайомившись з усіма вимогами та протипоказами, компанія Gameloft Lviv зібрала ініціативну групу. 22 лютого волонтери компанії здійснили першу здачу крові у Львівському обласному центрі служби крові, зібравши близько чотирьох літрів крові. Якщо до проєкту долучатимуться й інші компанії учасники Кластера, можемо принести набагато більше користі.  Особливо, коли життя поділилось на до і після 24 лютого. Отже, всі, кому ця ідея близька можуть долучитись до ініціативи донорства крові та, в такий спосіб, допомогти державі та нашим військовим. 

Поділитися статтею:
Донорство Крові – Один із Засобів Допомоги

Компанія Gameloft Lviv започатковує традицію для своїх колег, яка є особливо актуальною в цей час. Йдеться про ініціативу донорства крові. Разом з волонтерами компанії, які швидко відгукнулись на пропозицію, Gameloft дослідили усі вимоги та протипоказання.  Політична ситуація в Україні тривожить усіх. Війна не стукає у двері, вона будить нас зранку бойовою тривогою. В такий час […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b4d0bed0bdd0bed180d181d182d0b2d0be-d0bad180d0bed0b2d196-d0bed0b4d0b8d0bd-d196d0b7-d0b7d0b0d181d0bed0b1d196d0b2-d0b4d0bed0bf_62f865ca4c947.png
Скопійовано!