20 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

Допомагаємо злітати: запуск нового інвестиційного фонду Burner в Україні

Війна – не привід зупиняти розвиток економіки. Війна – привід робити ще більше, сильніше та краще, аби прискорити відновлення бізнесу та компенсувати втрати. Повномасштабне вторгнення росії на певний час загальмувало, але не зруйнувало планів із відкриття нових можливостей для розвитку стартапів в країні.

На інвестиційному ринку України з’явився новий гравець – фонд Burner, що надає SMART-інвестиції діджитал-проєктам на усіх стадіях розвитку (Idea, Pre-seed, Seed, Stage A). Відмінна риса Burner – опція не лише фінансової підтримки, але й підсилення починаючих команд своєю багаторічною експертизою із запуску успішних ІТ-продуктів. Burner став логічним продовженням та структуризацією інвестиційної діяльності міжнародної IT-компанії Boosta. Цей напрямок почав розвиватися у 2017 році, аби у 2022 році вийти на принципово новий рівень.

“Після проведення першої інвестиційної угоди до нас усе частіше почали звертатися команди, що потребували ресурсів на запуск нового проєкту чи виведення вже існуючого на новий рівень. У певний момент ми зрозуміли, що наш досвід та ресурси можуть стати своєрідним трампліном для команд-початківців у виході на нові ринки та ефективного підкорення цілей” – Дмитро Бондар, співзасновник та Advisor інвестиційного фонду Burner.

Серед проєктів, що вже отримали інвестиції – маркетплейс цифрового дизайну MasterBundles, SEO-агенція SeoProfy, iGaming-компанія AdlerTeam та інші. У цілому, з 2017 року було проінвестовано понад 10 проєктів.

Ми надаємо не лише фінансові ресурси для розвитку продуктів, але і збагачуємо їх власним досвідом та знаннями. Засновники стартап-ідей можуть дозволити собі цілком зосередитись на бізнес-задачах, адже Burner за потреби звільнить їх від усіх операційних процесів, як-то рекрутинг, фінанси, адміністративні завдання тощо. А синергія різнобічних експертиз сприяє досягненню небачених раніше результатів ” – Ярослав Баклан, співзасновник та Advisor інвестиційного фонду Burner.

Пріоритети фонду:

  • діджитал проєкти;
  • орієнтація на ринки країн Західної Європи та Америки об’ємом від $300 млн.;
  • робота у B2C чи B2C2C форматі.

Burner готовий розглядати запити на суму до $1 млн. на старті з можливістю cash in фінансування до $3 млн. упродовж 2 років від початку співпраці.

Особливу увагу засновники фонду планують приділяти проєктам напрямків iGaming, Crypto, Dating, Finance та Auto, але жодна заявка не буде проігнорована.

Щоб подати заявку на отримання інвестицій, необхідно заповнити форму на сайті фонду: brnr.co.

Поділитися статтею:
Допомагаємо злітати: запуск нового інвестиційного фонду Burner в Україні

Війна – не привід зупиняти розвиток економіки. Війна – привід робити ще більше, сильніше та краще, аби прискорити відновлення бізнесу та компенсувати втрати. Повномасштабне вторгнення росії на певний час загальмувало, але не зруйнувало планів із відкриття нових можливостей для розвитку стартапів в країні. На інвестиційному ринку України з’явився новий гравець – фонд Burner, що надає […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b4d0bed0bfd0bed0bcd0b0d0b3d0b0d194d0bcd0be-d0b7d0bbd196d182d0b0d182d0b8-d0b7d0b0d0bfd183d181d0ba-d0bdd0bed0b2d0bed0b3d0be-d196d0bd_62f864297b247.jpeg
Скопійовано!