10 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Edtech стартап Mate academy відкриває представництво в Польщі

Edtech стартап Mate academy, який навчає програмуванню безкоштовно до працевлаштування, масштабує свою присутність на польському ринку та відкриває представництво у Польщі. Як і в Україні, в основі бізнес-моделі продукту використовуватиметься угода про розподіл доходу з клієнтом (Income Share Agreement). На старті для студентів буде доступний напрямок Frontend та вивчення таких мов програмування, як: HTML/CSS, Javascript, React/Redux, and Algorithms. Навчання на платформі доступне польською та англійськими мовами.

За розвиток Mate academy у Польщі відповідатиме Michal Tucki, ex-операційний менеджер Bolt Poland. У планах стартапу до кінця року збільшити польську частину команди до 20 співробітників, включно з локальними інженерами, менторами, кар’єрними консультантами, рекрутерами, координаторам та менеджерами підтримки.

“Mate academy, свого роду, товариш для нашого студента, який супроводжує його на всьому шляху до першої роботи в ІТ.  Ми рухаємось до своєї амбітної місії – навчити програмуванню 1 млн людей по всьому світу та допомогти їм отримати першу роботу в IT. Наша команда вже працює зі студентами з Азії, Великої Британії та країн Європи у межах навчання комбінованих міжнародних груп. Реалізувати потенціал польського ринку – наступний крок. Стратегічно ми націлені увійти до лідерів серед локальних edtech-гравців. До кінця 2023 року плануємо навчити та працевлаштувати 1000 поляків”, – коментує Роман Апостол, CEO та співзасновник Mate academy.

Вихід на польський ринок зумовлений аналізом потенціалу польської аудиторії. Навесні цього року Mate academy запустила навчання інтернаціональних груп для дослідження аудиторії за кордоном. Серед студентів були і поляки, що дозволило протестувати перспективи повноцінного виходу на цей ринок. Нагадаємо, edtech стартап Mate academy заснований українцями. Основним продуктом є технологічна платформа, на якій студенти вчаться програмуванню. Понад 2000 студентів вже працевлаштовано по всьому світу.

Поділитися статтею:
Edtech стартап Mate academy відкриває представництво в Польщі

Edtech стартап Mate academy, який навчає програмуванню безкоштовно до працевлаштування, масштабує свою присутність на польському ринку та відкриває представництво у Польщі. Як і в Україні, в основі бізнес-моделі продукту використовуватиметься угода про розподіл доходу з клієнтом (Income Share Agreement). На старті для студентів буде доступний напрямок Frontend та вивчення таких мов програмування, як: HTML/CSS, Javascript, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/edtech-startap-mate-academy-vidkryvaye-predstavnycztvo-v-polshhi_63bd824469e19.png
Скопійовано!