9 Червня, 2021
Час читання: 2 хв.

Екомобільне Літо – Intellias Будує Велокультуру у 5 Містах України

У Міжнародний день велосипедів, Intellias розпочав масштабний проєкт з популяризації велокультури — Екомобільне літо. Проєкт відбудеться у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Івано-Франківську, а також онлайн. До участі запрошують спеціалістів компанії, членів їхніх родин та друзів, а пізніше й усіх охочих.

У Міжнародний день велосипедів Intellias розпочинає масштабний проєкт з популяризації велокультури — Екомобільне літо. Проєкт впливатиме на розвиток екомобільності на різних рівнях: стратегічні напрацювання, тактичне покращення велоінфраструктури, просвітницькі та розважальні заходи. Екомобільне літо пройде у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Івано-Франківську, а також відбудуться онлайн-події. До участі запрошують спеціалістів компанії, членів їхніх родин та друзів, а пізніше й усіх охочих.

Проєкт розпочався з ініціативи #IntelliBike Challenge — в компанії обрали 5 амбасадорів у п’яти містах, які проведуть 75 днів літа на велосипеді та ділитимуться своїм досвідом з іншими. До них доєднаються й інші спеціалісти — в рамках #IntelliBike Flashmob вони пересідатимуть на велотранспорт.

«Велосипед є найекологічнішим засобом пересування та має безліч переваг: зменшує навантаження на транспортну систему, не забруднює повітря та підтримує здоровий спосіб життя. Ми хочемо, щоб велокористувачів ставало більше, покращувалась інфраструктура, і тому організовуємо такі різнопланові активності, де кожен зможе знайти щось для себе. Віримо, що так стаємо на крок ближче до сталих та екомобільних міст» — коментує Михайло Пузраков, Executive Chairman & COO компанії.

У другій половині червня Intellias проведе онлайн-велошколу для всіх, хто хоче покращити свої знання правил дорожнього руху та дізнатись, як їздити безпечніше.

У липні на території львівського офісу відбудеться спеціальний показ короткометражних фільмів про сталу мобільність у містах. Добірка буде доступною онлайн безкоштовно для всіх. Показ відбудеться під час Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art.

А 7 серпня пройде перший в Україні фестиваль з тактичного урбанізму «РОВЕРнемо», під час якого заплановано маркування велоінфраструктури, облаштування велопарковки, дитячий чемпіонат з біговелів та інші фестивальні активності. Захід організовується у партнерстві з Інститутом Міста та місцевою велоспільнотою.

Зараз спеціалісти компанії надають менторську підтримку команді, яка створює додаток для велосипедистів-початківців у рамках проєкту Boot camp від Харківського IT-кластера.

Стежити за оновленнями можна на сайті проєкту: ecomobility-summer.intellias.ua та на сторінках Intellias в соцмережах.
Поділитися статтею:
Екомобільне Літо – Intellias Будує Велокультуру у 5 Містах України

У Міжнародний день велосипедів, Intellias розпочав масштабний проєкт з популяризації велокультури — Екомобільне літо. Проєкт відбудеться у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Івано-Франківську, а також онлайн. До участі запрошують спеціалістів компанії, членів їхніх родин та друзів, а пізніше й усіх охочих. У Міжнародний день велосипедів Intellias розпочинає масштабний проєкт з популяризації велокультури — Екомобільне літо. Проєкт […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b5d0bad0bed0bcd0bed0b1d196d0bbd18cd0bdd0b5-d0bbd196d182d0be-intellias-d0b1d183d0b4d183d194-d0b2d0b5d0bbd0bed0bad183d0bbd18cd182_62f86a060050e.png
Скопійовано!