5 Червня, 2020
Час читання: 2 хв.

Експерти SoftServe Провели Навчання для Міністерства Цифрової Трансформації України

Міністерство цифрової трансформації України залучило провідних спеціалістів зі сфери бізнесу для навчання своїх проєктних менеджерів з цифрової трансформації. Програма була складена провідними галузевими компаніями та максимально адаптована до потреб Міністерства.

Навчання включає в себе серію курсів, серед яких: державне управління та законодавство, базові знання з розробки програмування, проєктний менеджмент та бізнес аналіз. В обов’язках працівників Міністерства: аналіз діяльності органів виконавчої влади, оптимізація існуючих процесів, керування розробкою цифрових рішень та менеджмент проєктів.

Шестеро працівників SoftServe Business Analysis Office підготували програму курсу з бізнес аналізу та провели сесії на теми: бізнес аналіз і вимоги, виявлення вимог та аналіз користувачів, моделювання бізнес процесів, BPMN, від ідеї до побудови рішення (валідація ідей, бачення продукту), документування вимог, сутності та зв’язки між ними (ERD), управління життєвим циклом вимог.

“Перед працівниками Міністерства стоять завдання, схожі до функцій бізнес аналітиків в приватних компаніях. При складанні програми курсу ми максимально адаптували наш досвід в сферах оптимізації та автоматизації до державних процесів. Ми сподіваємося, що ці перші кроки сприятимуть якісним змінам державних послуг та взаємодії громадян з державними органами,” – поділилась Ірина Крючкова, лектор курсу з бізнес аналізу, Associate BAO Service Director в SoftServe.

2

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).
Поділитися статтею:
Експерти SoftServe Провели Навчання для Міністерства Цифрової Трансформації України

Міністерство цифрової трансформації України залучило провідних спеціалістів зі сфери бізнесу для навчання своїх проєктних менеджерів з цифрової трансформації. Програма була складена провідними галузевими компаніями та максимально адаптована до потреб Міністерства. Навчання включає в себе серію курсів, серед яких: державне управління та законодавство, базові знання з розробки програмування, проєктний менеджмент та бізнес аналіз. В обов’язках працівників […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b5d0bad181d0bfd0b5d180d182d0b8-softserve-d0bfd180d0bed0b2d0b5d0bbd0b8-d0bdd0b0d0b2d187d0b0d0bdd0bdd18f-d0b4d0bbd18f-d0bcd196d0bdd196d181_62f86d2ba6982.png
Скопійовано!