7 Грудня, 2021
Час читання: 4 хв.

ELEKS, Dai Nippon Printing та Nomura Research Institute Об’єднались, щоб Прискорити Процес Цифрової Трансформації в Японії

1 грудня 2021 року в Токіо представництво ELEKS Японія оголосило про розміщення нових акцій для DNP, NRI, HI Initiative і Akira Tai з метою посилення своєї присутності в Японії. Партнерство об’єднає дизайн бізнес-процесів і провідні світові технології для надання найсучасніших послуг у регіоні.

Посольство України в Японії сприяло відкриттю ELEKS JV в Японії. Технологічний гігант представить свої глобальні рішення для цифрової трансформації з метою пришвидшення змін у бізнес-процесах та адаптації свого інноваційного підходу до потреб ринку Японії.

Компанія ELEKS, штаб-квартира якої розташована у Львові, має 15 офісів по всьому світі та понад 2 000 висококваліфікованих спеціалістів. Це світовий лідер у галузі новітніх технологій, таких як AI, Data Science і Blockchain, а також експерт у застосуванні інноваційних методів розробки продукту. ELEKS також має власний R&D центр з більш ніж 100 дата інженерами, які працюють над розробкою новітніх технологій.

Сім років поспіль Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals, IAOP) відзначає ELEKS у своєму списку 100 найкращих аутсорсингових компаній світу. Також ELEKS здобуває міжнародні відзнаки у США, Європі та на Близькому Сході, у різних галузях, зокрема таких як: фінанси, страхування, логістика, автомобілебудування, авіація, розваги та інше.

З грудня 2021 року ELEKS Японія спільно з компаніями DNP і NRI, які вже працювали з ELEKS над численними проєктами, пропонуватимуть японським компаніям рішення для цифрової трансформації, які поєднують дизайн бізнес-процесів і найсучасніші технології. Компанія має намір упродовж трьох років досягти річного обсягу продажів у розмірі 1 млрд японських єн.

Рішення для цифрової трансформації включають:

  • DX дизайн на основі глобальних досліджень. Використовуючи свій великий міжнародний досвід успішних кейсів, найновіші тенденції в галузі бізнесу та технологій, команда ELEKS розробить стратегічний підхід до проєктування, щоб потім підтримувати та просувати цифрові трансформації своїх японських клієнтів; такі як оптимізація робочих процесів та ефективність, а також створення доданої вартості в бізнесі.
  • Адаптація та впровадження передових технологійВолодіючи власними центрами передового досвіду з забезпечення якості та лабораторією R&D, що працює зі AI, Data Science і Blockchain, ELEKS використовує новітні методи розробки для впровадження світових технологій.
  • Інженери, що володіють досвідом Agile та дотримуються галузевих стандартів й нормативних актів.Інженери ELEKS мають досвід поєднання UX-дизайну та Agile-розробки, створення систем, які відповідають суворим стандартам галузей, наприклад, таких як автомобільна, медична та фінансова.
  • Єдиний центр розробки із кваліфікованою командою.До спеціалізованої команди ELEKS входять фахівці з бізнес-аналізу, UX-дизайну і системної архітектури, що можуть впоратися з розробкою починаючи з етапу створення проєкту до підготовки концепції продукту і запуску системи. Це дозволяє реалізовувати складні проєкти швидко.

Генеральним директором ELEKS Японія став Дейв Пакановський, а Акіра Тай обійматиме посаду головного операційного директора. Разом вони також увійдуть до складу консультативної ради.

Дейв Пакановський, який наразі є CBO в ELEKS Америка та Японії, має майже 40-річний досвід у запуску нових бізнесів. Він, спільно зі своєю командою експертів з продажу, виконує вирішальну роль у задоволенні потреб клієнтів у цих регіонах.
Дейв має науковий ступінь у галузі прикладної економіки та працював у декількох великих американських компаніях, зокрема W. L. Gore & Associates, де він провів 38 років. За цей час, Дейв став фінансовим директором, керував ключовим підрозділом групи компаній, придбав три патенти на продукти й працював разом з головою і засновником компанії Біллом Гором.

Акіра Тай доєднався до компанії Konishiroku Shashin Kogyo (Konica Minolta) Kabushiki Kaisha в 1981 році як інженер з апаратного забезпечення, після чого перейшов  у сферу розробки програмного забезпечення. Він переїхав до штаб-квартири компанії у США, де став керівником відділу інформаційних технологій, потім взяв на себе роль керівника інформаційної служби компанії з метою сприяння адаптації глобальних ІТ-рішень, ІТ-реформам та цифровим трансформаціям. Після відходу з Konica Minolta він заснував компанію IoT Link Labo, де працював консультантом з ІТ. Акіра познайомився з компанією ELEKS у 2017 році й почав співпрацювати з нею для підтримки її проєктів в Японії.

Поділитися статтею:
ELEKS, Dai Nippon Printing та Nomura Research Institute Об’єднались, щоб Прискорити Процес Цифрової Трансформації в Японії

1 грудня 2021 року в Токіо представництво ELEKS Японія оголосило про розміщення нових акцій для DNP, NRI, HI Initiative і Akira Tai з метою посилення своєї присутності в Японії. Партнерство об’єднає дизайн бізнес-процесів і провідні світові технології для надання найсучасніших послуг у регіоні. Посольство України в Японії сприяло відкриттю ELEKS JV в Японії. Технологічний гігант представить […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/eleks-dai-nippon-printing-d182d0b0-nomura-research-institute-d0bed0b1d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b8d181d18c-d189d0bed0b1-d0bfd180d0b8d181d0bad0bed180_62f866efc90be.png
Скопійовано!