28 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

ELEKS Data Science office став фіналістом міжнародної нагороди The Computing AI & Machine Learning Awards 2022

Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards, відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проєкти сьогодення у сфері AI.

Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проєкти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії.

“Жоден проєкт не може досягти успіху без зусиль талановитих людей. Нагороду в номінації «Команда року AI/ML» отримує команда, яка працювала протягом останніх 12 місяців над складним проєктом AI/ML (Штучний інтелект/Машинне навчання). Судді оцінюють переваги проєкту для бізнесу, а також рівень складності застосованих в проєкті AI/ML технологій” – кажуть організатори події.

Наука про дані вже давно характеризується не тільки інноваційністю чи “складними” технологіями, а як галузь де важлива синергія, ширина експертизи та кроссдоменні знання. Через це особливості роботи одного окремого спеціаліста на проєкті значно відрізняються від командної роботи. Адже критичними для успіху проєкту є підтримка один одного, взаємодопомога та обмін знаннями. Враховуючи це, нам дуже приємно потрапити в фіналісти нагороди в номінації «AI/ML Team of the Year» та бути обраними журі з багатьох достойних команд. Таким результатам ми завдячуємо тому, що з 2013 року постійно розвиваємо нашу експертизу і наразі маємо чимало успішних проєктів, демо-версій, прикладів застосування технологій та академічної роботи” – розповідає про номінацію Володимир Гетьманський, Head of Data Science Office в ELEKS.

Поділитися статтею:
ELEKS Data Science office став фіналістом міжнародної нагороди The Computing AI & Machine Learning Awards 2022

Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards, відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проєкти сьогодення у сфері AI. Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проєкти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії. “Жоден проєкт не може […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/eleks-data-science-office-d181d182d0b0d0b2-d184d196d0bdd0b0d0bbd196d181d182d0bed0bc-d0bcd196d0b6d0bdd0b0d180d0bed0b4d0bdd0bed197-d0bdd0b0d0b3_62f864a8e0104.png
Скопійовано!