31 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

ELEKS Data Science Office визнано найкращим в номінації AI/ML Team of the Year

25 травня, 2022, The AI & Machine Learning Awards оголосили переможців 2022 року. Data Science Office ELEKS було визнано найкращим в номінації AI/ML Team of the Year, вперше.

“Проєкти DSO ELEKS демонструють дивовижну широту можливостей і таланту, охоплюючи застосування штучного інтелекту та машинного навчання для багатьох галузей і клієнтів. Очевидно, що команда зростала за останні кілька років, розвиваючи та поглиблюючі свою експертизу. Нам сподобався той факт, що ELEKS зосереджується на вузькому застосуванні штучного інтелекту, демонструючи серйозний підхід до проєктів та орієнтованість на результат і користь для клієнтів”, – визнають засновники премії.

Нагорода Computing AI & Machine Learning Awards відзначає найкращі компанії, окремих спеціалістів та визначні проєкти сьогодення у сфері штучного інтелекту. Нагорода охоплює кожен аспект індустрії: безпеку, етику, аналіз даних, інновації та багато іншого, а також висвітлює рушіїв та інноваторів сфери: технологічних героїв та проєкти, які заслуговують на визнання на рівні всієї індустрії.

Наука про дані вже давно характеризується не тільки інноваційністю чи “складними” технологіями, а як галузь де важлива синергія, ширина експертизи та кроссдоменні знання. Через це, особливості роботи одного окремого спеціаліста на проєкті значно відрізняються від командної роботи. Адже критичними для успіху проєкту є підтримка один одного, взаємодопомога та обмін знаннями. Враховуючи все це, нам дуже приємно отримати цьогорічну нагороду в номінації AI/ML Team of the Year та бути обраними журі з багатьох достойних команд. Таким результатам ми завдячуємо тому, що з 2013 року постійно розвиваємо нашу експертизу і наразі маємо чимало успішних проєктів, демо-версій, прикладів застосування технологій та академічної роботи” – розповідає про номінацію Володимир Гетьманський, Head of Data Science Office в ELEKS.

Поділитися статтею:
ELEKS Data Science Office визнано найкращим в номінації AI/ML Team of the Year

25 травня, 2022, The AI & Machine Learning Awards оголосили переможців 2022 року. Data Science Office ELEKS було визнано найкращим в номінації AI/ML Team of the Year, вперше. “Проєкти DSO ELEKS демонструють дивовижну широту можливостей і таланту, охоплюючи застосування штучного інтелекту та машинного навчання для багатьох галузей і клієнтів. Очевидно, що команда зростала за останні кілька […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/eleks-data-science-office-d0b2d0b8d0b7d0bdd0b0d0bdd0be-d0bdd0b0d0b9d0bad180d0b0d189d0b8d0bc-d0b2-d0bdd0bed0bcd196d0bdd0b0d186d196d197-ai-ml-team-of_62f86412e3e22.jpeg
Скопійовано!