13 Грудня, 2022
Час читання: 1 хв.

ELEKS долучилася до оновлення стандартів бізнес-аналізу IIBA

Компанія ELEKS взяла участь у розробці стандарту бізнес-аналізу від Міжнародного інституту бізнес-аналізу (IIBA).

Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA) — некомерційна професійна асоціація, що обслуговує сферу бізнес-аналізу. Як глобальний лідер думок і голос спільноти бізнес-аналізу, IIBA активно підтримує визнання професії та працює над вдосконаленням глобальних стандартів для постійного розвитку практики та сертифікації.

Тарас Захарків, Head of Business Analysis Office, є одним із корпоративних членів IIBA, які внесли свої пропозиції й рекомендації у публікацію стандарту. Він також взяв участь у семінарі IIBA Core Standard Refresh, де учасники ділилися думками та практиками бізнес-аналізу, його методів, компетенцій і рекомендацій, а також взяв участь в опитуваннях і допоміг створити оновлене бачення та спільне розуміння стандартів на основі кращих практик компанії.

Стандарт бізнес-аналізу надає спрощене, всеохоплююче уявлення про бізнес-аналіз, про основу ефективного бізнес-аналізу, а також визначає напрямок для майбутнього розвитку стандартів і ресурсів бізнес-аналізу.

Більше про офіс бізнес-аналізу в ELEKS

Поділитися статтею:
ELEKS долучилася до оновлення стандартів бізнес-аналізу IIBA

Компанія ELEKS взяла участь у розробці стандарту бізнес-аналізу від Міжнародного інституту бізнес-аналізу (IIBA). Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA) — некомерційна професійна асоціація, що обслуговує сферу бізнес-аналізу. Як глобальний лідер думок і голос спільноти бізнес-аналізу, IIBA активно підтримує визнання професії та працює над вдосконаленням глобальних стандартів для постійного розвитку практики та сертифікації. Тарас Захарків, Head of Business Analysis […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/eleks-doluchylasya-do-onovlennya-standartiv-biznes-analizu-iiba_63bd80550936e.png
Скопійовано!