31 Жовтня, 2023
Час читання: 2 хв.

ELEKS опублікувала Звіт про сталий розвиток за 2022 рік

Компанія ELEKS оприлюднила свій Звіт про сталий розвиток за 2022 рік відповідно до стандартів Глобальної ініціативи звітності (GRI). У звіті описано основні події, дії та перемоги ELEKS. 

У 2015 році ELEKS розпочала свою активну діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Незважаючи на виклики, які приніс 2022 рік, включно із повномасштабною війною в Україні, яка почалася 24 лютого, ELEKS зберегла свою стійкість і зосередився на безпеці та добробуті своїх спеціалістів/-ок.

Львівський офіс ELEKS відіграв значну роль, збираючи гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн. Співпрацюючи зі своїми фахівцями, ELEKS ініціював численні проєкти, спрямовані на загальне благо.

“Ми віримо, що наші спільні зусилля в найважчі для України моменти є важливими для побудови сильного, об’єднаного та усвідомленого суспільства“, – ділиться Андрій Крупа, CEO ELEKS.

Компанія висловила подяку всім спеціалістам/-кам і партнерам ELEKS, які присвятили свій час і зусилля.​​

Ключові досягнення зі звіту про сталий розвиток ELEKS за 2022 рік:

  • Понад 50 ініціатив: ELEKS організувала більш ніж 50 ініціативах сталого розвитку протягом року.
  • Досягнуто 12 із 17 цілей сталого розвитку ООН
  • Понад 2500 учасників/-ць: понад 2500 осіб, у тому числі спеціалісти/-ки ELEKS та члени спільноти, активно брали участь в ініціативах сталого розвитку.
  • Понад 1400 волонтерів/-ок: ELEKS створив глобальну волонтерську спільноту з понад 1400 відданих волонтерів/-ок, які вкладають свій час і навички в різні проєкти по всьому світу.

Звіт про сталий розвиток ELEKS охоплює період з 1 січня 2022 року по 21 грудня 2022 року і відображає непохитну відданість компанії корпоративній соціальній відповідальності та її бачення більш сталого та інклюзивного майбутнього.

Поділитися статтею:
ELEKS опублікувала Звіт про сталий розвиток за 2022 рік

Компанія ELEKS оприлюднила свій Звіт про сталий розвиток за 2022 рік відповідно до стандартів Глобальної ініціативи звітності (GRI). У звіті описано основні події, дії та перемоги ELEKS.  У 2015 році ELEKS розпочала свою активну діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Незважаючи на виклики, які приніс 2022 рік, включно із повномасштабною війною в Україні, яка […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/sustainability-report-it-cluster.png
Скопійовано!