12 Липня, 2021
Час читання: 2 хв.

Elopage GmbH Приєдналися до Львівського ІТ Кластера

Elopage GmbH – заснована у Берліні, компанія, що займається розробкою програмного забезпечення та має власний центр розробки в Україні. На сьогодні у Львівському офісі Elopage GmbH працює 22 експерти, які займаються продакт менеджментом, ІТ, дослідницькою та розробницькою діяльністю.

Потужна синергія SaaS та Fintech – Elopage дає підприємцям можливість оцифрувати свій бізнес.
 

“Ми розширюємо можливості підприємців” – основний принцип роботи компанії.

Elopage надає підприємцям можливість створювати, керувати та масштабувати свій онлайн-бізнес в галузі цифрових продуктів, курсів, та ін. Завдяки Elopage та отриманим знанням багато підприємців тепер можуть самостійно користуватися ПЗ чи створювати власні продукти.

В Elopage справді вважають, що підприємницька діяльність є кроком до прогресивного, різноманітного та позитивного світу. Проте безліч людей опускають руки навіть не почавши свою справу. Головна причина всіх невдач – страх і переживання. З чого ж розпочати? Як впоратися з документацією? Дана платформа створена для того, щоб розвіяти всі ваші страхи. Компанія Elopage прагне зробити підприємницьку діяльність наскільки простою і цифровою, наскільки це можливо.

Програмне забезпечення розвивається із шаленою швидкістю. Користуватися ПЗ стає все складніше, адже щомісяця з’являється нові речі, які треба опановувати заново. Використовуючи Elopage, одразу з’являється підприємницький дух, який заряджає на продуктивну працю. Тож компанія Elopage  прагне надихнути кожного користувача!

“Ми дуже щасливі, що доєдналися до прогресивної команди Львівського ІТ Кластера і стали частиною позитивних змін. Наша компанія хоче підтримувати всі проєкти, ідеї, місію та продуктивно співпрацювати, щоб розвивати наш ринок  IT-послуг. Тож давайте разом змінювати індустрію, ІТ спільноту і життя нашого міста на краще!” – Віктор Олексин, CTO в Elopage. 
“Я дуже радий вітати Elopage в нашій спільноті проактивних молодих людей з власними ідеями та соціальними проєктами.  Я щасливий бачити тут саме вас, в нашій великій і дружній спільноті компаній. Попереду в нас дуже багато нового, тому надзвичайно важливо те, що саме в такий період у нас з’являються нові учасники.” Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.
Поділитися статтею:
Elopage GmbH Приєдналися до Львівського ІТ Кластера

Elopage GmbH – заснована у Берліні, компанія, що займається розробкою програмного забезпечення та має власний центр розробки в Україні. На сьогодні у Львівському офісі Elopage GmbH працює 22 експерти, які займаються продакт менеджментом, ІТ, дослідницькою та розробницькою діяльністю. Потужна синергія SaaS та Fintech – Elopage дає підприємцям можливість оцифрувати свій бізнес.   “Ми розширюємо можливості […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/elopage-gmbh-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b8d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181_62f86979c7524.png
Скопійовано!