5 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

Empeek приєдналася до Львівського ІТ Кластерa

Empeek одна з провідних українських ІТ-компаній, яка спеціалізується на розробці індивідуальних програмних рішень для міжнародних медичних стартапів, стала учасником Львівського ІТ Кластера. Компанія активно співпрацює з міжнародними замовниками зі США, Канади, Швеції, Ізраїлю та інших країн світу. Серед основних продуктів Empeek програми для підтримки рішень IoT, або Internet of things («Інтернету речей»), телемедицини, мобільні застосунки для здоров’я, програми для медичних пристроїв та інші програми та застосунки для медичного сектору.

Компанія була заснована в 2015 році двома друзями, які разом навчались в ЛНУ ім. І.Франка. Згодом бізнес виріс і тепер зорієнтувався на співпрацю з іноземними підприємцями в медичній сфері. На сьогодні компанія вже реалізувала десятки програмних продуктів переважно для медицини. Основний офіс компанії знаходиться у Львові, але від моменту заснування працівники здебільшого працюють віддалено. 

“Ми раді приєднатися до Львівського IT Кластера в такий непростий для нашої країни час. Команда Empeek сподівається на плідну та взаємовигідну співпрацю. Ми готові ділитися нашим міжнародним досвідом та технологіями, які будуть корисними для Львівського кола IT-фахівців”, – зазначає Олександр Шпачук, один із співзасновників Empeek.

“Львівський ІТ Кластер налічує більш ніж 200 компаній. Учасники спільноти взаємодіють між собою на різних рівнях на зустрічах та під час роботи над спільними проєктами, і ми віримо, що такий спосіб співпраці є одним з найефективніших. Це вже доводять наші проєкти. Радий вітати Empeek в спільноті та заохочую до активної участі в наших проєктах”, – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Empeek приєдналася до Львівського ІТ Кластерa

Empeek – одна з провідних українських ІТ-компаній, яка спеціалізується на розробці індивідуальних програмних рішень для міжнародних медичних стартапів, стала учасником Львівського ІТ Кластера. Компанія активно співпрацює з міжнародними замовниками зі США, Канади, Швеції, Ізраїлю та інших країн світу. Серед основних продуктів Empeek програми для підтримки рішень IoT, або Internet of things («Інтернету речей»), телемедицини, мобільні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/empeek-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182_62f8647f8bb69.jpeg
Скопійовано!