13 Грудня, 2019
Час читання: 2 хв.

EPAM Долучилися до Розробки Урядового Проекту «Дія»

Український офіс EPAM Systems, провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, виступив партнером Міністерства цифрової трансформації України у створенні першого в Україні мобільного додатку державних послуг «ДіЯ» на волонтерських засадах.
Результатом некомерційного партнерства стала перша версія «Дія» – додатку, який має стати єдиним вікном для сервісів держави. У цій версії застосунку, яка буде доступна першим бета-тестерам вже 16 грудня, реалізовано доступ до цифрових водійських прав та технічного паспорту на авто. За оцінками Міністерства цифрової трансформації, потенційна кількість користувачів таких цифрових документів  – близько 10 млн осіб.
«Сьогодні, коли смартфон здатний замінити гаманець, вимога постійно мати при собі додаткові документи – звучить архаїчно. Тому ми створили технічне рішення, що дозволить громадянам завантажити ці документи в захищений мобільний додаток Дія та більше не переживати, що права чи техпаспорт залишилися вдома. Переконаний, що новий сервіс буде дуже корисним та комфортним для багатьох громадян», — зазначив Михайло  Федоров, Віце-прем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації України.
Впродовж шести тижнів команда розробників українського офісу ЕРАМ на волонтерських засадах працювала над мобільним застосунком – його першою версією та архітектурою для подальшого розширення функціональності. Так, у процесі розробки з боку ЕРАМ до процесу долучилися 30 кваліфікованих експертів  — архітектори, інженери, тестувальники, аналітики та інші спеціалісти.
«Дія – амбітний та своєчасний проєкт для України, до якого долучилися спеціалісти EPAM на волонтерських засадах. Вони інвестували свій талант, час та досвід світового рівня. Ми сподіваємось, що співпраця ЕРАМ та Міністерства цифрової трансформації може стати прикладом і позитивним сигналом для інших учасників ІТ-індустрії. Наша країна має потужну технологічну експертизу і кожен спеціаліст сьогодні може використати свій потенціал для розвитку держави та покращення життя громадян», — коментує співпрацю Юрій Антонюк, віце-президент EPAM, глава компанії у Центральній та Східній Європі.
Робота над додатком все ще триває, але у бажаючих спробувати нові сервіси вже зараз, з 11 грудня є можливість долучитися до бета-тесту першої версії Дія. Зареєструватися на випробування застосунку можна за даним посиланням: https://team.diia.gov.ua/
Доступ до бета-версії додатку буде надано 16 грудня для перших 20 000 учасників, які подадуть  свої заявки. Авторизація та ідентифікація користувача у тестовій версії Дія відбуватиметься за допомогою облікових записів ПриватБанк та Monobank. Можливість використання BankID інших банків буде реалізована у наступних версіях застосунку.
Поділитися статтею:
EPAM Долучилися до Розробки Урядового Проекту «Дія»

Український офіс EPAM Systems, провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, виступив партнером Міністерства цифрової трансформації України у створенні першого в Україні мобільного додатку державних послуг «ДіЯ» на волонтерських засадах. Результатом некомерційного партнерства стала перша версія «Дія» – додатку, який має стати єдиним вікном для сервісів держави. У цій версії застосунку, яка […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/epam-d0b4d0bed0bbd183d187d0b8d0bbd0b8d181d18f-d0b4d0be-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0bad0b8-d183d180d18fd0b4d0bed0b2d0bed0b3d0be-d0bfd180_62f86edf62e9c.png
Скопійовано!