16 Жовтня, 2019
Час читання: 2 хв.

EPAM Отримала Статус Діамантового Глобального Партнера UiPath

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, отримала статус Діамантового глобального бізнес-партнера UiPath – компанії, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення у сфері Robotic Process Automation (RPA). Партнерство EPAM та UiPath підвищить ефективність рішень, які компанії надають своїм клієнтам, серед яких – RPA-платформа та «розумна автоматизація».

Незалежна аналітична компанія Forrester раніше прогнозувала, що у 2019 році автоматизація стане наріжним каменем цифрової трансформації. Так, раніше головним пріоритетом для впровадження автоматизації було зменшення витрат бізнесу. Але сьогодні такий інструмент вирішує одразу кілька задач, серед яких – покращення досвіду клієнтів та співробітників, зміна моделі роботи компаній та навіть створення нових можливостей для стартапів.

Маючи понад 10 років досвіду роботи у таких сферах, як управління бізнес-процесами, робототехніка та розробка віртуальних рішень, EPAM створила потужну команду з понад 700 інженерів з машинного навчання та RPA. Нещодавно у рамках партнерства, EPAM та UiPath реалізували проєкт з автоматизації процесу адаптації нових співробітників для однієї з провідних компаній сфери охорони здоров’я. Результатом автоматизації стали підвищення ефективності праці та пришвидшення процесу адаптації.

EPAM є спонсором конференції Forward III – найбільшої у світі події для RPA-експертів, яка відбудеться 15 жовтня у м. Лас-Вегас (США). Більше інформації про експертизу EPAM у сфері Robotic Process Automation та intelligent automation можна дізнатися за даним посиланням: http://www.epam.com/intelligentautomation.

Про EPAM Systems    
  
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про  EPAM  на сайті  та на сторінці Facebook .    
Поділитися статтею:
EPAM Отримала Статус Діамантового Глобального Партнера UiPath

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, отримала статус Діамантового глобального бізнес-партнера UiPath – компанії, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення у сфері Robotic Process Automation (RPA). Партнерство EPAM та UiPath підвищить ефективність рішень, які компанії надають своїм клієнтам, серед яких – RPA-платформа та «розумна автоматизація». […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/epam-d0bed182d180d0b8d0bcd0b0d0bbd0b0-d181d182d0b0d182d183d181-d0b4d196d0b0d0bcd0b0d0bdd182d0bed0b2d0bed0b3d0be-d0b3d0bbd0bed0b1d0b0d0bb_62f86f2be6982.png
Скопійовано!