22 Грудня, 2023
Час читання: 3 хв.

EPAM передає на Open Source платформу DIAL на базі ШІ

Платформа оркестрування DIAL на базі ШІ з відкритим кодом дозволить бізнесам пришвидшити експерименти та інновації із загальнодоступними та власними великими мовними моделями (LLM), з додатками на основі ШІ та індивідуальними розширеннями.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідна компанія з постачання послуг цифрової трансформації та розробки продуктів, оголосила про надання доступу до відкритого коду своєї  платформи DIAL на базі штучного інтелекту , мультимодального рішення, не прив’язаного до певної моделі. Воно дозволяє розробникам розбудовувати на основі існуючої моделі власні рішення — створювати додатки, експериментувати із новими прикладами використання та розвивати інноваційні розробки.

Нова платформа на основі ШІ — це рішення з надзвичайно високим рівнем адаптивності, розроблене з урахуванням інтересів спільноти розробників, яке дозволяє широке застосування у різних галузях. Сьогодні EPAM використовує платформу в більш ніж 500 різних випадків, спрощуючи взаємодію між різними програмними додатками, розробленими різними постачальниками, і покращуючи сумісність та користувацький досвід для кінцевих користувачів.

“Платформа DIAL на базі ШІ з Open Source є комплексним рішенням, яке розробили для зручності виконання різних задач в сферах управління, нагляду та уніфікації корпоративних екосистем, вибудованих навколо LLM, що складається із засобів адаптації моделей, інструментів і додатків на основі LLM. Миттєва готовність платформи до застосування є свідченням її практичного потенціалу використання в реальному світі, а її функції моніторингу та усунення несправностей роблять її комплексним рішенням для розробників, які працюють з API, користувацькими інтерфейсами та застосунками, що використовують штучний інтелект, оснований на великих мовних моделях (LLM)” — сказала Елейна Шехтер, директорка відділу маркетингу та стратегування в EPAM.

Платформа DIAL від EPAM, розроблена згідно з дозвільною ліцензією Apache 2.0, має на меті сприяти взаємовигідному розвитку та масштабному поширенню і ужитку. Модель платформи з відкритим кодом заохочує спільноти до співпраці, підтримує як відкрите, так і комерційне використання, надає ясність з правової точки зору, дозволяє створювати похідні роботи та відповідає принципам відкритого коду. Гнучкість моделі сприяє інноваціям, забезпечуючи стабільність завдяки постійному обслуговуванню та оновленням різними учасниками. Платформа є повністю контейнерізованою та готовою до Kubernetes, має робочі розгортання з усіма основними публічними хмарними провайдерами.

“Запуск нашої платформи DIAL на базі ШІ з відкритим кодом підкреслює наше постійне прагнення створювати передовий за рівнем розвитку цифровий ландшафт з інноваціями, що мають відкритий код. Відкритий вихідний код DIAL від EPAM сприятиме співпраці всередині спільноти розробників, оскільки заохочує докладати зусиль та полегшує застосування платформи в різних проєктах і галузях. Вдавшись до відкритого коду, ми віримо, що розширення доступу до інноваційних технологій штучного інтелекту принесе користь як розробникам, так і кінцевим користувачам”, — сказав Ілля Горелік, керівник лабораторії EPAM Reliable AI Lab.

У серпні 2023 року EPAM запустив  платформу оркестрування DIAL на основі штучного інтелекту, яка поєднує в собі потужність LLM із детермінованим кодом, щоб запропонувати безпечне робоче середовище штучного інтелекту, яке можна легко масштабувати та налаштовувати для оптимізації та покращення бізнес-рішень на основі штучного інтелекту.

Однією з перших комерційно розгорнутих на DIAL програм є  StatGPT від EPAM. Цей проєкт завдячує покращенням доступності рішень на базі LLM у галузі. Створений компанією EPAM на основі платформ EPAM DIAL і QuantHub, StatGPT був спеціально розроблений для автоматизації генерації запитів SDMX (обмін статистичними даними та метаданими) завдяки використанню можливостей LLM. У жовтні 2023 року, на 9-й щорічній глобальній конференції SDMX у Манамі, Бахрейн, фахівці EPAM спільно із професіоналами галузі продемонстрували, як можна користуватися SDMX.

Дізнатися більше про платформу DIAL на основі ШІ, з відкритим вихідним кодом, можна на  www.epam-rail.com/open-source. Ще більше можна прочитати про авангардні рішення з ШІ, які генерує ЕРАМ, а також діапазон послуг консультування, що надає компанія, на  www.epam.com/services/artificial-intelligence

Поділитися статтею:
EPAM передає на Open Source платформу DIAL на базі ШІ

Платформа оркестрування DIAL на базі ШІ з відкритим кодом дозволить бізнесам пришвидшити експерименти та інновації із загальнодоступними та власними великими мовними моделями (LLM), з додатками на основі ШІ та індивідуальними розширеннями. EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідна компанія з постачання послуг цифрової трансформації та розробки продуктів, оголосила про надання доступу до відкритого коду своєї  платформи DIAL […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/91c947c719e082905772100b1c09980d.jpg
Скопійовано!