15 Листопада, 2019
Час читання: 1 хв.

EPAM Придбала NAYA Technologies

EPAM Systems, провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, придбала NAYA Technologies зі штаб-квартирою в Ізраїлі та її дочірньою компанію NAYA Tech, яка базується у Сан-Хосе, США. Компанії спеціалізуються на роботі з даними та міграції даних у хмару, що дозволить ЕРАМ підсилити свої компетенції у цих галузях.

Одним із ключових інструментів NAYA у проєктній роботі є використання можливостей власного продукту – migVisor – для автоматизованого аналізу процесів для гетерогенних і lift-and-shift типів хмарних міграцій баз даних. Цей інструмент отримав високу оцінку провідних світових хмарних провайдерів та включає в себе весь спектр взаємодії з хмарою, що дозволяє клієнтам здійснити перехід до хмарних рішень у найкоротші терміни.

Також NAYA Technologies працює у сфері проєктування архітектури цифрових платформ, а також надає послуги з навчання для створення, керування та оптимізації хмарних рішень.

Відвідайте http://www.migvisor.com, щоб дізнатися більше про можливості продукту. Інформація про NAYA Technologies доступна на офіційному сайті компанії https://naya-tech.com/.
Поділитися статтею:
EPAM Придбала NAYA Technologies

EPAM Systems, провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, придбала NAYA Technologies зі штаб-квартирою в Ізраїлі та її дочірньою компанію NAYA Tech, яка базується у Сан-Хосе, США. Компанії спеціалізуються на роботі з даними та міграції даних у хмару, що дозволить ЕРАМ підсилити свої компетенції у цих галузях. Одним із ключових інструментів NAYA […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/epam-d0bfd180d0b8d0b4d0b1d0b0d0bbd0b0-naya-technologies_62f86f0b8c504.png
Скопійовано!