EPAM Придбала NAYA Technologies

15 Nov, 2019

EPAM Systems, провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, придбала NAYA Technologies зі штаб-квартирою в Ізраїлі та її дочірньою компанію NAYA Tech, яка базується у Сан-Хосе, США. Компанії спеціалізуються на роботі з даними та міграції даних у хмару, що дозволить ЕРАМ підсилити свої компетенції у цих галузях.

Одним із ключових інструментів NAYA у проектній роботі є використання можливостей власного продукту – migVisor – для автоматизованого аналізу процесів для гетерогенних і lift-and-shift типів хмарних міграцій баз даних. Цей інструмент отримав високу оцінку провідних світових хмарних провайдерів та включає в себе весь спектр взаємодії з хмарою, що дозволяє клієнтам здійснити перехід до хмарних рішень у найкоротші терміни.

Також NAYA Technologies працює у сфері проектування архітектури цифрових платформ, а також надає послуги з навчання для створення, керування та оптимізації хмарних рішень.

Відвідайте http://www.migvisor.com, щоб дізнатися більше про можливості продукту. Інформація про NAYA Technologies доступна на офіційному сайті компанії https://naya-tech.com/.