21 Травня, 2021
Час читання: 1 хв.

EPAM Придбала Just-BI

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання консалтингової компанії Just-BI — експерта у сферах SAP / S4HANA й управлінні корпоративними даними та програмами аналітики. Угода розширить консалтинг сервіси EPAM для клієнтів з країн ЄС та Азійсько-Тихоокеанського регіону та підсилить наявну практику компанії за напрямками Data, Business Intelligence та Advanced Analytics.

Дані — основа більшості процесів, які супроводжують цифрову трансформацію організацій. Світова практика доводить, що data-driven компанії адаптуються до змін значно швидше, ніж їхні конкуренти. Використання передових методів і провідних платформ для збирання, зберігання та аналізу даних дозволяють компаніям отримувати практичну інформацію для прийняття більш швидких та ефективних рішень. Саме тому сучасним компаніям важливо мати партнера, який зможе запропонувати як бачення та стратегію трансформації бізнесу, так і технологічні інновації для досягнення максимальних результатів.

Команда консультантів та експертів Just-BI понад 18 років надає повний спектр послуг у сфері даних та аналітики для великих світових брендів із різних галузей. Компанія має офіси у Європі й Азії та спеціалізується на стратегіях, консалтинг послугах, управлінні даними, провідних прискорювачах, кастомізованих застосунках та end-to-end розробці платформ та рішень.
Поділитися статтею:
EPAM Придбала Just-BI

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання консалтингової компанії Just-BI — експерта у сферах SAP / S4HANA й управлінні корпоративними даними та програмами аналітики. Угода розширить консалтинг сервіси EPAM для клієнтів з країн ЄС та Азійсько-Тихоокеанського регіону та підсилить наявну практику компанії за напрямками […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/epam-d0bfd180d0b8d0b4d0b1d0b0d0bbd0b0-just-bi_62f86a4809718.png
Скопійовано!