8 Липня, 2019
Час читання: 2 хв.

Epam Придбала Компанію Competentum

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання Competentum. Компанія Competentum –  експерт у розробці, оптимізації та персоналізації контенту навчальних програм, розробник корпоративної системи дистанційного навчання ShareKnowledge. Придбання дозволить EPAM розширити свою експертизу у сфері розробки навчальних платформ та навчального процесу для інженерів всередині компанії та за її межами. Окрім того, нова експертиза допоможе вдосконалити рішення з цифрової трансформації для клієнтів EPAM з таких індустрій, як медіа, охорона здоров’я, видавнича справа, освітні технології. 

Головна спеціалізація Competentum – розробка та оптимізація освітніх рішень. Компанія має значний досвід у створенні цифрових платформ та сервісів, зосереджених на підтримці максимально продуманого та інтерактивного навчального процесу з використанням штучного інтелекту. 

Платформа ShareKnowledge стане доповненням до програми EPAM «Agile Professional Development». Поміж того, вона буде використовуватись як базовий акселератор у створенні рішень у сфері Risk&Compliance, де відповідність державним та корпоративним стандартам є вкрай важливим. 

Більш детальна інформація про рішення та компетенції EPAM у сфері Business Information Solutions Practice, Competentum  та ShareKnowledge.

Про EPAM Systems  

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті та сторінці на Facebook.  

Поділитися статтею:
Epam Придбала Компанію Competentum

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифорових платформ та програмного забезпечення, оголосила про придбання Competentum. Компанія Competentum –  експерт у розробці, оптимізації та персоналізації контенту навчальних програм, розробник корпоративної системи дистанційного навчання ShareKnowledge. Придбання дозволить EPAM розширити свою експертизу у сфері розробки навчальних платформ та навчального процесу для інженерів всередині […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/epam-d0bfd180d0b8d0b4d0b1d0b0d0bbd0b0-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18e-competentum_62f870166a4a2.jpeg
Скопійовано!