EPAM Cтала Провідним Інвестором Венчурного Фонду Global Opportunity Philly Fund

13 Feb, 2019

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, став провідним інвестором і приєднається до консультаційної ради нового венчурного фонду Global Opportunity Philly Fund (GO Philly Fund), який спеціалізується на розвитку інноваційних стартапів та технологічних компаній-початківців. Це один з регіональних фондів, яким керує Ben Franklin Technology Partners.

Завдяки інвестиціям в GO Philly Fund EPAM планує створити додаткові можливості для розвитку  регіональної стартап-спільноти і прискорити її зростання.

Статус провідного партнера EPAM дозволить фонду отримати доступ до глобальної екосистеми компанії, що нараховує більше 300 клієнтів, 170 партнерів і більше 50 університетів і дослідницьких інститутів по всьому світу.

Особливістю фонду є можливість інвестицій за допомогою криптовалюти. Після внесення основними інвесторами перших 15 мільйонів доларів, фонд відкриє блокчейн-платформу і почне приймати криптовалютні інвестиції до закриття очікуваного капіталу (ще 35 мільйонів доларів). Таким чином, фонд планує спростити процедуру інвестування. Незважаючи на нестандартні потенційні можливості інвестування, фонд буде працювати в рамках класичного венчурного бізнесу.

Ben Franklin Technology Partners займається програмами економічного розвитку технологічних підприємств протягом 31 року.

Про компанію EPAM

 

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Визнана однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній» кожного року з 2013.