4 Березня, 2021
Час читання: 2 хв.

EPAM Запускає Онлайн-Платформу EPAM Anywhere

Нова онлайн-платформа надає можливість ІТ-спеціалістам працювати віддалено над масштабними глобальними проєктами.

 

Український офіс EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє про запуск EPAM Anywhere — онлайн-платформи для ІТ-спеціалістів. Платформа дозволяє фахівцям працювати віддалено з найбільшими міжнародними компаніями-клієнтами EPAM.

EPAM Anywhere покликана надати можливість талантам ІТ-сфери швидко та легко знаходити проєкти, які відповідають їхнім знанням та досвіду, працювати з клієнтами зі списку Forbes Global 2000, будувати успішну кар’єру в індустрії й отримувати конкурентну винагороду. Поміж того, співпраця з платформою передбачає додаткові переваги, серед яких — гнучкий графік, широкі можливості для професійного розвитку та доступ до експертної спільноти.

«Попит на масштабні проєкти  з цифрової трансформації з боку клієнтів EPAM стабільно зростає, що сприяє пошуку сучасних рішень для залучення та роботи з талантами, — коментує  Олексій Стах, віцепрезидент EPAM, відповідальний за запуск  EPAM  Anywhere. — Гнучкий підхід до організації робочих процесів, віддалена взаємодія команд — тренд останніх років, підсилений світовою пандемією, який суттєво змінить уявлення про роботу у багатьох індустріях. Ми раді бути серед перших, хто наважився на реалізацію такого масштабного проєкту, як EPAM Anywhere. Переконані, що новий формат допоможе  стерти кордони між містами та країнами для ІТ-спеціалістів, відкриє безліч можливостей для талантів з усіх куточків України та світу».

На EPAM Anywhere вже розміщено понад 1000 вакансій для ІТ-спеціалістів, а платформа працює у 10 країнах, перелік яких буде розширюватись. Наразі з платформою співпрацюють понад 800 розробників з більш ніж 100 міст світу.

Дізнатися більше про EPAM Anywhere: anywhere.epam.com/

Поділитися статтею:
EPAM Запускає Онлайн-Платформу EPAM Anywhere

Нова онлайн-платформа надає можливість ІТ-спеціалістам працювати віддалено над масштабними глобальними проєктами.   Український офіс EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідного світового постачальника послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомляє про запуск EPAM Anywhere — онлайн-платформи для ІТ-спеціалістів. Платформа дозволяє фахівцям працювати віддалено з найбільшими міжнародними компаніями-клієнтами EPAM. EPAM Anywhere покликана надати можливість талантам […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/epam-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bed0bdd0bbd0b0d0b9d0bd-d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd183-epam-anywhere_62f86b306eb09.jpeg
Скопійовано!