3 Квітня, 2020
Час читання: 3 хв.

ЕРАМ CONTINUUM Розробила Медичні Маски для Протидії COVID-19

 

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про випуск GENTL – загальнодоступного рішення, яке допоможе локальним виробникам забезпечити засобами індивідуального захисту медичних працівників у період спалаху коронавірусу. Маска GENTL створена EPAM Continuum, світовим експертом та інтегрованою практикою EPAM у сфері розробки інноваційних продуктів та дизайну.

 

 

Через спалах COVID-19 попит на засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) став стрімко зростати. За даними газети South China Morning Post, на сьогодні Китай, основний виробник масок у світі, випускає понад 100 млн ЗІЗ на день у порівнянні з 20 млн до спалаху вірусу. Але, не дивлячись на це, в епіцентрах пандемії працівники медичної сфери щодня стикаються з гострою нестачею масок, які забезпечують безпеку здоров’я та можливість догляду за пацієнтами. Аби задовільнити зростаючий світовий попит на ЗІЗ, Всесвітня організація охорони здоров’я закликала збільшити їх виробництво на 40%.

 

«Ми прагнули створити рішення, яке доможе збільшити обсяги поставок ЗІЗ, – маску GENTL можна випускати великими партіями. Зараз розробку розглядають кілька провідних медичних центрів і організацій з охорони здоров’я у низці країн, – коментує Кріс Мішо, віце-президент EPAM Continuum. – Витрати засобів індивідуального захисту залежать від специфіки роботи медичних закладів: в одних лікарнях швидше закінчуються хірургічні маски, в інших – респіратори. Наш модульний дизайн допомогає зменшити нестачу обох видів масок. Прототипи серії GENTL створювались в лабораторії Made Real Lab™

 

 
Дизайн та технологія виробництва маски GENTL – загальнодоступне рішення, для її створення не потрібні рідкісні матеріали (в основі використовується нетканий поліпропілен), а процес збірки доволі простий. Таким чином, підприємства можуть швидко налагодити виробництво та усунути розрив між попитом та пропозицією на засоби індивідуального захисту у своєму регіоні.
 
Маска GENTL може бути двошаровою та використовуватися для загального захисту, а також трьохшаровою з додатковми захистом у вигляді фільтруючих матеріалів промислового класу, які здатні затримати тверді елементи розміром понад 1 мікрона. Края маски є повністю герметичними, тому повітря проходить через фільтр та листи пропілена. А завдяки ремінцю з петлею конструкція надійно фіксується на обличчі.
 
Більше про маски GENTL можна дізнатися на сторінці solutionshub.epam.com/solution/gentl-mask. Щоб отримати додаткову інформацію або зв’язатися з проєктом від імені локального виробника чи установи охорони здоров’я, будь ласка, напишіть на GENTL_mask@epam.com.
 
Макса GENTL не призначена для діагностики, лікування чи запобігання конкретних захворювань. Особи чи організації, які виробляють маски, використовуючи дизайн чи технічну інформацію, несуть відповідальність за будь-які локальні чи державні нормативні вимоги, які застосовуються до виробництва чи поширення масок, призначених для медичного використання. Приватні особи та організацію можуть вільно використовувати, копіювати, змінювати та поширювати дизайн та специфікації, у тому числі для комерційного виробництва, без сплати сборів та платежів у відповідності до місцевого законодавства. Право власності на дизайн, технічні характеристики і знак «GENTL Mask» належить EPAM Continuum.
 

EPAM Systems  заснована в 1993 році компанія сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».

 

Поділитися статтею:
ЕРАМ CONTINUUM Розробила Медичні Маски для Протидії COVID-19

  Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про випуск GENTL – загальнодоступного рішення, яке допоможе локальним виробникам забезпечити засобами індивідуального захисту медичних працівників у період спалаху коронавірусу. Маска GENTL створена EPAM Continuum, світовим експертом та інтегрованою практикою EPAM у сфері розробки інноваційних продуктів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0b5d180d0b0d0bc-continuum-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0b8d0bbd0b0-d0bcd0b5d0b4d0b8d187d0bdd196-d0bcd0b0d181d0bad0b8-d0b4d0bbd18f-d0bfd180_62f86dcfe0cfe.png
Скопійовано!