6 Грудня, 2022
Час читання: 3 хв.

ЕРАМ Україна передає БФ «Діти Героїв» 100 тис.$ та відкриває свої освітні можливості дітям, які втратили батьків під час війни

Війна забрала дитинство в українських дітей – близько п’яти тисяч маленьких українців залишилися без батьків, сотні – поранених та загиблих. З березня всебічну підтримку їм надає фонд «Діти Героїв». Цього місяця в рамках постійно діючої програми підтримки країни компанія EPAM надала фінансову допомогу фонду у розмірі 100 тисяч доларів. Ці кошти спрямують на забезпечення дітей теплим одягом, на медичну та психологічну підтримку, освітні потреби, а також довгострокову підтримку.

Тато 8-річної Каті з Бучі, підопічної фонду, загинув у власному будинку від удару ракети. Її мама вже багато років бореться з онкохворобою. Тепер їм доведеться боротися ще й із холодною зимою. Ця історія – одна із багатьох від підопічних фонду, який підтримує понад 1300 дітей.

На жаль, словосполучення “діти війни” стає звичним для сучасної України. Тисячі дітей втратили своїх рідних, домівки, школи. Сотні втратили життя. Неможливо словами описати сум, який відчуваємо через цю трагедію. EPAM продовжує підтримувати Україну та українців. Вже багато років компанія надає освітню підтримку дітям та молоді. Але сьогодні через війну ми розуміємо, що дітям потрібно більше нашої допомоги, і вона потрібна терміново. І ми готові її надати в ролі партнера фонду «Діти Героїв”, коментує Наталя Колядко, директорка з управління талантами ЕРАМ Україна.

Усі зусилля фонду спрямовані на формування сильного та здорового українського суспільства. У фонді діє кілька напрямів допомоги: невідкладна матеріальна та психологічна допомога, регулярний супровід, освіта та розвиток, охорона здоров’я, соціалізація та менторство. Крім нагального реагування, фонд надає довготривалу підтримку до повноліття дитини, а також забезпечує можливості для стажування та роботи. У фонді практикують індивідуальний підхід до потреб кожної дитини і допомогу надають незалежно від місця її перебування.

Партнерство ЕРАМ передбачає:

  • Надання фінансової допомоги в розмірі 100 тисяч доларів для проєкту “Тепло дітям”. Його мета забезпечити теплим одягом, взуттям, а також обігрівачами для житла підопічних фонду.
  • Благодійний збір теплих речей серед команди EPAM, який триватиме  з 1 до 22 грудня.
  • Благодійний ярмарок, кошти від якого будуть спрямовані на рахунок фонду.
  • Доступ до освітніх ініціатив компанії: в листопаді вже 25 дітей приєдналися до програми eKids для знайомства з основами програмування; для старшокласників буде доступним поглиблене вивчення технологій на програмі Pre-Junior; всі бажаючі зможуть відвідувати просвітницькі заходи “Woman in Tech” про професії в ІТ та можливості побудови кар’єри.  

EPAM продовжує підтримувати країну. З початком повномасштабного вторгнення головним пріоритетом компанії стала безпека фахівців та їх родин в Україні, а також системна підтримка країни. На сьогодні загальна сума допомоги, яка включає гуманітарний напрям, медичне забезпечення та захисне спорядження, включно з фандрейзинговими кампаніями, перевищує 90 млн грн.

В Україні триває підготовка до зимового періоду в умовах війни. Отож у фонді нагадують, що долучитися до допомоги у придбанні теплих речей може кожен охочий.

Поділитися статтею:
ЕРАМ Україна передає БФ «Діти Героїв» 100 тис.$ та відкриває свої освітні можливості дітям, які втратили батьків під час війни

Війна забрала дитинство в українських дітей – близько п’яти тисяч маленьких українців залишилися без батьків, сотні – поранених та загиблих. З березня всебічну підтримку їм надає фонд «Діти Героїв». Цього місяця в рамках постійно діючої програми підтримки країни компанія EPAM надала фінансову допомогу фонду у розмірі 100 тисяч доларів. Ці кошти спрямують на забезпечення дітей […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/eram-ukrayina-peredaye-bf-dity-geroyiv-100-tys-ta-vidkryvaye-svoyi-osvitni-mozhlyvosti-dityam-yaki-vtratyly-batkiv-pid-chas-vijny_63bd81a49a63e.png
Скопійовано!