1 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

Компанія Euristiq успішно пройшла сертифікацію ISO 27001

Euristiq, партнер з цифрової трансформації для компаній з глобальним впливом, успішно пройшла сертифікацію ISO 27001.

Що таке сертифікація ISO 27001?

ISO 27001 – це міжнародно визнаний стандарт для систем управління інформаційною безпекою (СУІБ). Він охоплює широкий спектр практик від оцінки ризиків до фізичної безпеки, реагування на інциденти та програм підвищення обізнаності з питань безпеки. Процес сертифікації передбачає перевірку акредитованими аудиторами СУІБ організації. Крім того, ISO 27001 – це зобов’язання щодо довгострокового вдосконалення. Це означає, що Euristiq буде постійно переглядати, контролювати та оновлювати політику безпеки.

Яка цінність ISO 27001 для наших клієнтів? 

У сучасному цифровому ландшафті безпека даних має першорядне значення і завдяки сертифікації за стандартом ISO 27001 клієнти Euristiq можуть отримати значні переваги, серед яких: 

  • Посилений захист даних. Стандарт ISO 27001 гарантує, що захист даних є основою діяльності компанії. Це допомагає зменшити ризики витоку даних та інцидентів, пов’язаних з безпекою.  
  • Відповідність нормативним вимогам. Клієнти називають дотримання законів про захист даних та галузевих нормативно-правових актів своїм основним завданням. 

Компанія Euristiq усвідомлює необхідність узгодження внутрішніх практик інформаційної безпеки із законодавчими та регуляторними вимогами для надання клієнтам впевненості у дотриманні цих стандартів. 

  • Покращене управління ризиками. Оцінюючи ризики інформаційної безпеки та впроваджуючи засоби контролю для їх зменшення, компанія запобігає інцидентам. Таким чином, дані завджи знаходяться під постійним захистом завдяки проактивному підходу до управління ризиками. 
  • Заощадження коштів. Потенційні порушення безпеки можуть спричинити безпрецедентні витрати, тому Euristiq пропонує клієнтам превентивні заходи для зменшення їх фінансового впливу. 
  • Глобальне визнання. Сертифікат ISO 27001 визнаний на міжнародному рівні. Це стане особливою цінністю для клієнтів, що вже присутні або виходять на міжнародні ринки. Компанія Eursitiq відповідає міжнародним стандартам безпеки та стане надійним партнером. 

Успіх Euristiq ґрунтується на довірі клієнтів та партнерів. Прагнучи підтримувати цю довіру, компанія постійно вдосконалює практики інформаційної безпеки та покращує захист конфіденційної інформації співробітників, партнерів та клієнтів. 

“Отримання сертифікації ISO/IEC 27001 – це ще одна важлива віха для Euristiq. Досягнення цього критично важливого стандарту безпеки підтверджує всім нашим клієнтам, що ми працюємо з інформацією в нашій компанії безпечно і відповідно до найкращих галузевих практик”, – Любомир Лядик, COO, Euristiq. 

Euristiq надає послуги технологічного консалтингу та розробки програмного забезпечення, допомагає клієнтам модернізувати застарілі системи та досягти максимальної продуктивності. 

Поділитися статтею:
Компанія Euristiq успішно пройшла сертифікацію ISO 27001

Euristiq, партнер з цифрової трансформації для компаній з глобальним впливом, успішно пройшла сертифікацію ISO 27001. Що таке сертифікація ISO 27001? ISO 27001 – це міжнародно визнаний стандарт для систем управління інформаційною безпекою (СУІБ). Він охоплює широкий спектр практик від оцінки ризиків до фізичної безпеки, реагування на інциденти та програм підвищення обізнаності з питань безпеки. Процес […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/it-cluster-news.png
Скопійовано!