13 Грудня, 2022
Час читання: 1 хв.

Exoft приєдналася до Львівського IT Кластера

Exoft – львівська IT-компанія, яка 9 років допомагає клієнтам з усього світу розвивати свій бізнес.

Команда з понад 80 спеціалістів займається розробкою програмного забезпечення різних типів та рівнів складності, надає послуги з тестування та створення  UI/UX-дизайну, має команду висококваліфікованих менеджерів проєктів.

Exoft використовує в роботі принципи прозорості, безпеки, доступності та раціональності, щоб забезпечити успіх кожного проєкту.

Компанія підтримує економіку країни і ЗСУ задля перемоги України.

“Наша команда щиро тішиться можливості бути в колі однодумців та людей, які хочуть і змінюють сучасність в цей непростий для України час. Віримо, що націлившись на результат, досягнемо разом великого успіху”– CЕО Олег Майхер.

“Компанія Exoft підсилить спільноту Львівського ІТ Кластера. Наша співпраця сприятиме активному розвитку IT-індустрії Львова та України. Крім того, разом ми зможемо ще активніше працюватимемо задля перемоги нашої держави у війні”, – додав Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Exoft приєдналася до Львівського IT Кластера

Exoft – львівська IT-компанія, яка 9 років допомагає клієнтам з усього світу розвивати свій бізнес. Команда з понад 80 спеціалістів займається розробкою програмного забезпечення різних типів та рівнів складності, надає послуги з тестування та створення  UI/UX-дизайну, має команду висококваліфікованих менеджерів проєктів. Exoft використовує в роботі принципи прозорості, безпеки, доступності та раціональності, щоб забезпечити успіх кожного […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/exoft-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd8049ecd3e.png
Скопійовано!