25 Серпня, 2023
Час читання: 2 хв.

Exoft відзначає 10-річчя донатом на суму 400 тисяч гривень для захисників України

Exoft відсвяткував 10-ту річницю заснування  компанії з аукціоном зі збору коштів для 24-ї бригади 46-го окремого стрілецького батальйону.

У серпні 2023 року компанія Exoft, яка займається розробкою програмного забезпечення, відсвяткувала своє перше десятиліття. Фірма відзначила таку знаменну подію проведенням аукціону зі збору пожертвувань для української армії.

Команда Exoft разом із партнерами та донорами зібрала 400 тис. грн для забезпечення потреб в автомобілі для 24-ї бригади 46-го окремого стрілецького батальйону. Сьогодні українським військовим на передовій критично необхідні як засоби першої необхідності, такі як аптечки, так і  бронежилети, транспортні засоби та безпілотники. Новий пікап потенційно збільшить мобільність і допоможе зберегти життя наших захисників.

На аукціоні були представлені різноманітні лоти: від виробів ручної роботи виготовлених співробітниками компанії і до воєнних артефактів, подарованих 24-ю бригадою.

“За 10 років роботи Exoft став компанією, що керується якістю як результатом нашої роботи: якістю послуг і якістю відносин з нашими клієнтами. Ми пишаємося своїми здобутками, продуктивною роботою і тим, як ми зросли з 2-х до 80-ти професіоналів  розвиваючись в буремні часи ​​економічної нестабільності, політичних коливань і революцій. Сьогодні ми переживаємо війну за свою країну. Але жодні труднощі не вплинули на переконання і спільні цінності: наша  команда – це наша опора і сім’я, що завжди готова підтримати і прийти на допомогу. Exoft завжди працював над втіленням в життя значущих соціальних  ініціатив. Тож збір коштів для захисників – це ще один крок до нашого успіху в бізнесі наступного десятиліття в мирній та процвітаючій Україні”,- ділиться Олег Майхер, генеральний директор  і засновник Exoft.

Поділитися статтею:
Exoft відзначає 10-річчя донатом на суму 400 тисяч гривень для захисників України

Exoft відсвяткував 10-ту річницю заснування  компанії з аукціоном зі збору коштів для 24-ї бригади 46-го окремого стрілецького батальйону. У серпні 2023 року компанія Exoft, яка займається розробкою програмного забезпечення, відсвяткувала своє перше десятиліття. Фірма відзначила таку знаменну подію проведенням аукціону зі збору пожертвувань для української армії. Команда Exoft разом із партнерами та донорами зібрала 400 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo-161-1.jpg
Скопійовано!