15 Березня, 2021
Час читання: 1 хв.

Fairmarkit – Новий Учасник Кластера

Fairmarkit – це розумна платформа пошуку, яка надає організаціям змогу ефективніше купувати товари та послуги, які їм потрібні. Оснащуючи команди закупівель та ланцюгів поставок автоматизацією та даними, Fairmarkit сприяє конкурентній торгівлі, зменшуючи при цьому ручну роботу в межах існуючих процесів. Залучившись підтримкою таких інноваційних постачальників як Snowflake, Cabot Corporation та Refinitiv, Fairmarkit має на меті революціонізувати спосіб здійснення покупок організаціями.

1200ch630-fairmarkitМи пишаємось тим, що є серед інших ІТ інноваторів, приєднавшись до спільноти Львівського ІТ Кластера. Участь у цій спільноті є важливою, оскільки ми збільшуємо свою присутність на європейському ринку та працюємо над тим, аби Fairmarkit стала розумною пошуковою платфомою для бізнесів у всьому світі ”, – коментує Kevin Frechette, співзасновник and CEO, Fairmarkit.

Вітаємо Fairmarkt у найбільшій спільноті технологічних компаній країни. Я дуже радий, що все більше ІТ компаній готові присвячувати свій час та ресурси розвиткові ІТ-індустрії у нашому місті, брати активну участь у запуску нових освітніх та промоційних проєктів, готові розвиватись самі та розвивати екосистему довкола себе”, – Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.
Поділитися статтею:
Fairmarkit – Новий Учасник Кластера

Fairmarkit – це розумна платформа пошуку, яка надає організаціям змогу ефективніше купувати товари та послуги, які їм потрібні. Оснащуючи команди закупівель та ланцюгів поставок автоматизацією та даними, Fairmarkit сприяє конкурентній торгівлі, зменшуючи при цьому ручну роботу в межах існуючих процесів. Залучившись підтримкою таких інноваційних постачальників як Snowflake, Cabot Corporation та Refinitiv, Fairmarkit має на меті […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/fairmarkit-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183_62f86b0dc665b.jpeg
Скопійовано!