7 Серпня, 2023
Час читання: 2 хв.

Five Systems Development приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Five Systems Development заснована у 2015 році. Компанія розпочинала свій шлях зосереджуючись на створенні власної лінії продуктів. А незабаром – розширила свою діяльність на сферу аутсорсингу, співпрацюючи з провідними компаніями, такими як VMware, Voodoo Games, War Gaming та Cisco. Завдяки безупинним зусиллям у сфері інновацій, компанія будує майбутнє разом з партнерами та клієнтами.

Сьогодні компанія рада стати частиною Львівського ІТ Кластера, приєднавшись до спільноти однодумців та прогресивних компаній, які поділяють нашу пристрасть до технологій. Ця співпраця відкриває для Five Systems Development світ захоплюючих можливостей для навчання, розвитку та внеску в процвітаючу технологічну екосистему України.

FIVE пропонує широкий спектр сервісів, в таких категоріях як:

  • Мобільні додатки
  • Веб-додатки та веб-сайти
  • Хмарні сервіси та DevOps
  • Десктопні додатки
  • QA & QAA
  • Data Science & AI
  • UI/UX сервіси

Також FIVE підтримує культуру безперервного навчання та розвитку співробітників. Програми наставництва, сертифікації та лідерські можливості – все це сприяє створенню позитивного середовища, яке виховує індивідуальний розвиток.

Більше того, як компанія, Five Systems Development усвідомлює надзвичайну важливість підтримки наших Збройних Сил. З початку повномасштабного вторгнення співробітники компанії активно долучалися до збору коштів на різні військові проєкти, і колективними зусиллями вдалося зібрати понад 4 000 000 гривень. Завдяки цим внескам Five Systems Development вдалося закупили необхідні ресурси, такі як автомобілі, безпілотники, рації, карети швидкої допомоги, боєприпаси та військове спорядження.

Наразі дев’ять співробітників FIVE служать в армії, захищаючи нашу країну. Від самого початку повномасштабного вторгнення компанія дотримувалась політики непохитної підтримки, і з гордістю продовжує надавати гарантію, що наші мобілізовані працівники отримуватимуть повну заробітну плату під час служби.

“Приєднання до Львівського ІТ Кластера посилює наше прагнення до досконалості та інновацій. Ми сподіваємося зробити цінний внесок у розвиток кластера, а також скористатися колективними знаннями та досвідом цієї динамічної спільноти” – говорить Надія Якименко, керівник відділу продажів та маркетингу.

“Вітаємо Five Systems Development в нашій технологічній спільноті. Ваш цінний досвід та експертиза стануть невід’ємною частиною нашого спільного прогресу. Разом ми формуємо майбутнє українського тех-бізнесу, створюючи середовище для інновацій, обміну знаннями та досягнення спільних цілей. Переконаний, що завдяки об’єднанню зусиль та співпраці, ми зробимо нашу галузь ще більш стійкою та прогресивною”,  – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Five Systems Development приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Five Systems Development заснована у 2015 році. Компанія розпочинала свій шлях зосереджуючись на створенні власної лінії продуктів. А незабаром – розширила свою діяльність на сферу аутсорсингу, співпрацюючи з провідними компаніями, такими як VMware, Voodoo Games, War Gaming та Cisco. Завдяки безупинним зусиллям у сфері інновацій, компанія будує майбутнє разом з партнерами та клієнтами. Сьогодні компанія […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/08/it-cluster-lviv.jpg
Скопійовано!