21 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

flying приєднується до Львівського IT Кластера

flying — це продуктова дизайн-агенція з маркетинговим бекграундом, що створює ефективні UX/UI-рішення. Компанія працює з малим та середнім амбітним бізнесом та стартапами, які створюють найкращі продукти у своїй ніші. Команда об’єднує фахівців, кожен з яких знається на своєму напрямі та обмінюється досвідом з іншими учасниками команди, що дозволяє зберігати гнучкість в рамках проєктів. Завдяки клієнтам від часу заснування компанія встигли закріпити за собою репутацію людей, які орієнтовані на якість та високу планку.

Агенція починалася як спільний проєкт двох друзів – Богдана Зіняка та Святослава Лучина, – які були спеціалістами з вебдизайну та маркетингу і мали спільні цінності, які хотіли впроваджувати у власному бізнесі. Ще тоді команда flying окреслила для себе ключовий принцип працювати якісно та прискіпливо ставитися до всіх нюансів та деталей. Від моменту старту реалізовані численні проєкти, компанія отримала якісні рекомендації від клієнтів та розробила власні підходи в роботі з дизайном. Але одне не змінилося — прагнення пропонувати найкращий та найефективніший дизайн.

Однією з пріоритетних цінностей агенції є професійний розвиток кожного члена команди. Тому весь робочий процес побудований таким чином, щоб не повторювати раніше використані ідеї, а щоразу кидати собі новий, дедалі складніший виклик. Оскільки у нашій сфері постійно з’являються нові тренди, розширюється технологічна база, то для компанії надзвичайно важливо йти в ногу з часом, а інколи й випереджати його, вигадуючи подекуди інноваційні, але завжди дієві рішення.

“Ми раді стати частиною Львівського ІТ кластера. Для нас це означає, що ми долучаємося до великого комʼюніті, де можна розвиватися, переймати досвід та об’єднуватися з однодумцями, роблячи внесок у майбутнє нашої країни. А також вірю, що й наша компетентність та інноваційність зможуть бути корисними для спільноти”, — Святослав Лучин, співзасновник та CEO flying.

“Я щасливий, що у цей непростий для України час наша спільнота невпинно зростає. Адже це означає, що разом ми зможемо реалізувати ще більше проєктів, які наближають нашу перемогу та розвивають IT-галузь”,  — додав Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
flying приєднується до Львівського IT Кластера

flying — це продуктова дизайн-агенція з маркетинговим бекграундом, що створює ефективні UX/UI-рішення. Компанія працює з малим та середнім амбітним бізнесом та стартапами, які створюють найкращі продукти у своїй ніші. Команда об’єднує фахівців, кожен з яких знається на своєму напрямі та обмінюється досвідом з іншими учасниками команди, що дозволяє зберігати гнучкість в рамках проєктів. Завдяки клієнтам від […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/flying-pryyednuyetsya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd8005dc3ed.png
Скопійовано!