17 Лютого, 2022
Час читання: 2 хв.

Фонд «Повернись живим» Закликає ІТ-Компанії Допомогти Війську Комп’ютерною Технікою

Ініціативу зі сприяння українській армії підтримує Львівський ІТ Кластер та компанія SoftServe.

Стаціонарні комп’ютери, ноутбуки та принтери потрібні як взводам і ротам, так і батальйонам, бригадам і навіть на рівні окремих командувань ВСУ.

Техніка, яку використовують військові ледь не 247, зношується, і часто виходить з ладу — горить у бліндажах та поцілених окупантами армійських автівках. Військо не встигає оновлювати «комп’ютерний штат» і це так чи інакше впливає на обороноздатність країни.

Аеророзвідникам комп’ютери потрібні, щоб аналізувати відзнятий з неба розвідувальний матеріал. На екрані вони бачать, зокрема, переміщення техніки та людської сили бойовиків. Снайпери використовують ноутбуки для того, щоб, наприклад, фіксувати власні помилки. На моніторах вони передивляються відзняті у бойових умовах відео: уповільнюють кадри, аналізують і ще не раз повторюють цю процедуру.

На взводних та ротних опорних пунктах, у штабах батальйонів, бригад та у самому командуванні ООС комп’ютерна техніка — це, найперше, очі. На численні екрани виводять оперативну інформацію з камер спостереження, фіксують ворожі обстріли, які потім детально аналізують.

montazhna_oblast_1_kopiyaПрес-служби (а їх, щонайменше, 40) користуються комп’ютерами, щоб монтувати відео та обробляти фотографії. На принтерах вони друкують акредитації для українських та іноземних журналістів. Зі збільшенням медійної уваги до України і без хорошої техніки, у прес-службі не справляються з кількістю запитів від ЗМІ. Старенькі комп’ютери «виснуть» і відмовляються працювати з графічними редакторами. А ми втрачаємо присутність України в іноземному інформаційному полі.

Це далеко не повний список спеціалістів у війську, які потребують комп’ютерної техніки. Тому «Повернись живим» звертається до ІТ-компаній із проханням підтримати наше військо новою та вживаною технікою. Повний список потреб читайте за посиланням.

Нагадаємо, «Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії, який існує з 2014 року. За цей час він зібрав понад 200 мільйонів гривень. Інструктори фонду готують снайперів, саперів, артилеристів та аеророзвідників. Кожен другий тепловізор на фронті був переданий армійцям завдяки благодійникам «Повернись живим». Фонд доставляє на передову також коптери, тепловізійні приціли, планшети зі спеціальної програмою для стрільби із закритих позицій та інші важливі для війська технічні прилади і  засоби. Про хід російсько-української війни «Повернись живим» інформує на власному сайті та у соціальних мережах. 

Поділитися статтею:
Фонд «Повернись живим» Закликає ІТ-Компанії Допомогти Війську Комп’ютерною Технікою

Ініціативу зі сприяння українській армії підтримує Львівський ІТ Кластер та компанія SoftServe. Стаціонарні комп’ютери, ноутбуки та принтери потрібні як взводам і ротам, так і батальйонам, бригадам і навіть на рівні окремих командувань ВСУ. Техніка, яку використовують військові ледь не 247, зношується, і часто виходить з ладу — горить у бліндажах та поцілених окупантами армійських автівках. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d184d0bed0bdd0b4-d0bfd0bed0b2d0b5d180d0bdd0b8d181d18c-d0b6d0b8d0b2d0b8d0bc-d0b7d0b0d0bad0bbd0b8d0bad0b0d194-d196d182-d0bad0be_62f865f923761.png
Скопійовано!