28 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Безкоштовний курс з SEO та лінкбілдингу від ІТ-компанії Boosta в рамках проєкту “Women For The Future”

Внаслідок повномасштабної війни 39% українців* втратили роботу та можливість фінансово себе забезпечувати. Переважну частину з них складають жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку.

Для того, аби підтримати українок у  рамках проєкту “Women For The Future”, освітня онлайн-платформа Boosta Academy запустила новий безкоштовний курс з SEO та лінкбілдингу в партнерстві з Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Курс складається з 15 онлайн-лекцій та 3 воркшопів і триває з 15 грудня 2022 року до 2 лютого 2023 року.

“Для нас важливо підтримувати українок, що опинилися в скрутному становищі. І ми вважаємо опанування ніш SEO чи лінкбілдингу гарною можливістю для них, адже сьогодні ці спеціальності дуже актуальні. Від охочих потрібно лише знання іноземної мови та бажання вчитися. Про все інше подбає Boosta Academy.” – коментує Юлія Пацьора, Project Manager у Boosta Academy.

Серед лекторів курсу – експерти міжнародної ІТ-компанії Boosta: Яна Шульга, Олександра Хілова, Белла Ткач, Наталія Дікальчук, Катерина Черняк, Соломія Кизик, Катерина Лученко, Олександр Шевченко, Ольга Топал, Катерина Шварц та Анастасія Фіалковська.

Наразі студентки отримують базові знання зі сфери лінкбілдингу та SEO-оптимізації:

– структуру та принципи роботи пошукових систем;
– типи та особливості посилань, їхні відмінності;
– як працювати з різними типами майданчиків;
–  що таке Outreach та чим він відрізняється від інших типів лінкбілдингу;
– Guest Posting та інші.
Окрім того, вони також дізнаються особисті історії професійного зростання фахівчинь та поради, як отримати роботу в ІТ і побудувати успішну кар`єру.

“Boosta завжди була відкритою до спеціалісток й це доводить наша статистика: з нами співпрацюють 53% жінок. Тож не варто боятися сфери ІТ, яка окутана стереотипами про те, ще тут є місце лише чоловікам. Тут є місце всім, хто готовий вчитися та докладати зусилля!” – стверджує Анастасія Фіалковська, Deputy HRD у Boosta.

*За даними дев’ятого загальнонаціонального опитування від соціологічної групи «Рейтинг» (26 квітня 2022 року)

Про Boosta

Boosta — міжнародна IT-компанія, яка створює та розвиває IT-бізнеси у digital-сферах.

  • Заснована у 2014 році;
  • 600+ фахівців у 11 країнах; 
  • сотні тисяч клієнтів у всьому світі. 
  • У портфоліo Boosta – велика кількість успішних IT-продуктів, проєкти, що займаються performance-маркетингом, також інвестиційний фонд Burner. 

Про Boosta Academy 

Boosta Academy — освітня онлайн-платформа для опанування актуальних digital-професій, заснована ІТ-компанією Boosta. Це можливість отримати цінні знання від експертів у сферах SEO, Link Building, SMM, таргетинг тощо. З моменту запуску понад 20 000 охочих долучилися до Boosta Academy.

Cайт Boosta Academy – https://academy.boosta.biz/ 

Поділитися статтею:
Безкоштовний курс з SEO та лінкбілдингу від ІТ-компанії Boosta в рамках проєкту “Women For The Future”

Внаслідок повномасштабної війни 39% українців* втратили роботу та можливість фінансово себе забезпечувати. Переважну частину з них складають жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку. Для того, аби підтримати українок у  рамках проєкту “Women For The Future”, освітня онлайн-платформа Boosta Academy запустила новий безкоштовний курс з SEO та лінкбілдингу в […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/bezkoshtovnyj-kurs-z-seo-ta-linkbildyngu-vid-it-kompaniyi-boosta-v-ramkah-proyektu-women-for-the-future_63bd7fc9ced55.png
Скопійовано!