21 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

GeeksForLess оголошують Благодійний аукціон

Шостий місяць Боротьби та нашої безмежної Сміливості!

IT компанія GeeksForLess, родом з Миколаєва, проводить благодійний розіграш ексклюзивного арт-об’єкта під назвою “Русский военный корабль…”, що був виготовлений зі шматка знищеної під Миколаєвом ворожої  САУ “Гвоздіка” Танк 47.6752228,31.6188587

Зібрані під час розіграшу кошти направляться на покупку дрона DJI Matrice 300 RTK для військових. Цей дрон був створений на основі сучасних авіаційних систем, тому його загальна вартість складає близько 10 000 USD.

Всі деталі участі в розіграші — на сторінках GFL у соцмережах Instagram та Facebook.

 

 Як виникла ідея аукціону?

З початку 2014 року та до сьогодні, команда GeeksForLess об’єдналася навколо однієї цілі — спільними зусиллями компанії, кожного із співробітників, партнерів та за допомогою власних ініціатив допомогти військовим обороняти нашу незалежність та територіальну цілісність рідної землі.

Наразі, компанією та командою зібрано та витрачено на потреби захисників понад 300 000 USD. Це покупка: медобладнання для госпіталю, тепловізорів, автомобілів, перев’язувальних матеріалів, дронів та армійського обмундирування і тд.

Битва з ворогом продовжується, тому і сьогодні кожен, навіть найменший внесок – це крок до перемоги, порятунок ще одного українського життя. Тому ми не маємо права зупинятись у нашій допомозі.

Нещодавно компанія отримала в дарунок ексклюзивний арт-об’єкт під назвою “Русский военный корабль…”. Він був виготовлений зі шматка знищеної під Миколаєвом ворожої техніки, а саме САУ “Гвоздіка”.

Керівництво GFL запропонувало провести благодійний розіграш даного арт-об’єкту, а зібрані під час розіграшу кошти направити на покупку DJI Matrice 300 RTK. Цей дрон – один з найпотужніших квадрокоптерів у своєму класі, натхнений найсучаснішими авіаційними системами. Тож він зможе добре допомогти військовим нищити окупантів. Вартість дрону – близько 10 000 USD.

Переможцю ж розіграшу на згадку дістанеться унікальна пам’ятка війни, виготовлена зі спаленої на півдні України ворожої техніки.

 

Як прийняти участь у благодійному аукціоні

Механіка аукціону дуже проста:

  • зробити благодійний внесок від 400 грн і вище за вказаними реквізити. Кількість внесків необмежена. Чим більша кількість або сума внесків — тим більше шансів для перемоги. 
  • розіграш буде проведено 15 вересня о 15:00. Переможця оберемо випадковим чином серед усіх учасників
  • ВАЖЛИВО! Арт-об’єкт – не єдиний лот! Комплект поштових марок — “Русский военный корабль….” та “ Доброго вечора, ми з України” — дістанеться людині, яка зробить найбільший внесок одним платежем

Всі деталі та реквізити для купівлі квитка для участі  — шукайте на сторінках соцмереж GFL Instagram та Facebook.

 Наближаємо перемогу разом

Що ховається за ідею такого онлайн-аукціону? Компанія GeeksForLess вірить, що кожна людина може зробити свій посильний внесок в нашу спільну перемогу, перемогу України. Гуртуймося, щоб це сталося якнайшвидше!

Поділитися статтею:
GeeksForLess оголошують Благодійний аукціон

Шостий місяць Боротьби та нашої безмежної Сміливості! IT компанія GeeksForLess, родом з Миколаєва, проводить благодійний розіграш ексклюзивного арт-об’єкта під назвою “Русский военный корабль…”, що був виготовлений зі шматка знищеної під Миколаєвом ворожої  САУ “Гвоздіка” Танк 47.6752228,31.6188587 Зібрані під час розіграшу кошти направляться на покупку дрона DJI Matrice 300 RTK для військових. Цей дрон був створений […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/geeksforless-ogoloshuyut-blagodijnyj-aukczion_63bd8500ddbb5.png
Скопійовано!