15 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

Geniusee – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Geniusee – компанія з розробки програмного забезпечення, яка створює унікальні програмні продукти. Компанія заснована в 2017 році в Києві, на цей момент зібрала 200+ геніїв, які реалізували понад 100 проєктів у FinTech, EdTech, Retail та інших індустріях. Підходи та практики команди Geniusee додають значної цінності для клієнтів, розбудовучи стосунки, у яких вони не лише розробники, але й надійні тех-партнери. Професіонали Geniusee досліджують, надихають та створюють, базуючи свою діяльність на цінностях компанії: прозорості, відповідальності, партнерстві та довірі.

Коли почалася війна, компанія перебазували 90% команди в безпечні регіони за перші 48 годин. З тих пір Geniusee бездоганно і безперебійно реалізовує проєкти, виконуючи всі часові зобовʼязання. Утім, останнім часом це не єдиний фокус компанії. Як і всі українці, команда Geniusee бореться за перемогу України так, як може. Тож з перших днів війни компанія допомагає IT-Армії, і водночас ініціювала та реалізувала три благодійні проєкти.

  • Перший – Благодійний Фонд Geniusee, який дозволяє збирати гроші як від команди, так і від клієнтів компанії та всіх, хто хоче допомогти. За підтримки благодійної команди, Geniusee цільово допомагає різним військовим та тактичним підрозділам необхідними речима.
  • Друга – “Бандеролька” – це додаток для взаємодопомоги мирному населенню. Тут ті, хто потребує допомоги, можуть по неї звернутися, а ті, хто в змозі виконати запити, можуть допомогти.
  • І ще одна – платформа Glory to Ukraine – це платформа збору коштів, що дозволяє бізнесам, які постраждали від війни, зібрати гроші на відновлення своєї діяльності, адже допомога кожному бізнесу – це допомога всій Україні.

“Для нас велика честь приєднатися до вашої спільноти. Особливо в цей складний час, коли ми підтримуємо ЗСУ. Залучитися допомогою широкої аудиторії. Ми раді покращити наші знання, оскільки досвід буде цінним для ІТ Кластера, і можливості для навчання у спільноті будуть корисні нам” – зазначає Тарас Тимощук, Geniusee CEO.

“Кількість компаній-учасниць у Львівському ІТ Кластері зростає. Вдячний за увагу до нашої діяльності, яка націлена на розвиток ІТ-індустрії та наближення перемоги України. Сподіваюсь на плідну співпрацю та підтримку проєктів, які є важливими для індустрії, наших захисників та України,”Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Geniusee – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Geniusee – компанія з розробки програмного забезпечення, яка створює унікальні програмні продукти. Компанія заснована в 2017 році в Києві, на цей момент зібрала 200+ геніїв, які реалізували понад 100 проєктів у FinTech, EdTech, Retail та інших індустріях. Підходи та практики команди Geniusee додають значної цінності для клієнтів, розбудовучи стосунки, у яких вони не лише розробники, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/geniusee-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181_62f863dee68f9.jpeg
Скопійовано!