2 Червня, 2021
Час читання: 3 хв.

GigaCloud та GigaCenter Пройшли Сертифікацію PCI DSS

GigaCloud першим з українських хмарних операторів отримав сертифікат відповідності стандарту інформаційної безпеки PCI DSS. Сертифікацію за цим стандартом пройшов також дата-центр GigaCenter, що разом з GigaCloud входить до групи компаній GIGAGROUP.

Гроші на банківській картці – найбажаніша ціль для кібератак у всьому світі. Щоб гарантувати захист конфіденційних даних клієнтів, компанії мають відповідати стандарту PCI DSS, розробленому провідними міжнародними платіжними системами. Він ставить жорсткі й точні вимоги до захищеності компонентів IT-інфраструктури та цілісності платіжної системи.

«В Україні працюють десятки тисяч організацій, які напряму взаємодіють з даними клієнтських платіжних карток, – каже співвласник GigaCloud та директор з розвитку бізнесу GIGAGROUP Антон Хвастунов. – Самостійне проходження сертифікації за стандартом PCI DSS може зайняти у них кілька років. Якщо ж компанія розміщується в хмарі або дата-центрі з PCI DSS, термін аудиту та вартість організації належного рівня захисту даних і його підтримка зменшуються в рази». 

«До проходження сертифікації компанії GigaCloud та GigaCenter вже мали міжнародні сертифікати з інформаційної безпеки ISO 27001. Це допомогло пройти аудит за PCI DSS в найкоротші терміни, – каже CTO GigaCloud, Кирило Науменко, – Відтепер у наших клієнтів є можливість розміщуватися одразу на двох технічних майданчиках, сертифікованих за цим стандартом: у дата-центрах GigaCenter та BeMobile».

Сертифікацію проводила компанія IT Specialist. Директор департаменту аудиту і сертифікації з інформаційної безпеки компанії IT Specialist, Анатолій Журавльов каже: “У нашої компанії є великий досвід у проведенні аудитів на відповідність стандарту PCI DSS в Україні, країнах СНД та Європи. Ми знаємо, як організовані процеси інформаційної безпеки в багатьох фінтех-компаніях, банках. Нам є з чим порівняти і ми можемо з упевненістю стверджувати, що всі процеси, пов’язані з інформаційною безпекою в GigaCloud і GigaCenter, організовані на високому рівні. Невідповідності, які були виявлені під час аудиту, стосувалися тільки особливостей вимог стандарту, критичних зауважень не було».

«Численні дослідження IT-ринку свідчать, що більше половини представників бізнесу побоюються використовувати хмарні технології через сумніви у їхній безпечності, – каже Антон Хвастунов. – Сертифікація за PCI DSS є черговим підтвердженням надійності хмарних рішень не тільки для фінтех-компаній, але й для всіх наших клієнтів».

GigaCloud – лідер ринку хмарних технологій в Україні за темпами зростання та кількістю клієнтів. GigaCloud надає в оренду IaaS та PaaS-послуги клієнтам будь-якого масштабу – від малого бізнесу до великих корпорацій. За підсумками 2019 року компанія займає 12,5% українського хмарного ринку. У портфоліо оператора понад 1250 клієнтів у 6 країнах світу і понад 200 компаній-партнерів.

GigaCenter  комерційний дата-центр, що відповідає вимогам рівня надійності TIER III та стандарту TIA 942. ЦОД входить в ТОП-3 лідерів ринку України за обсягом виторгу. GigaCenter спеціалізується на сервісі колокейшн для різних сфер бізнесу – від оренди юніта до екранованого модуля. Серед клієнтів GigaCenter провідні компанії України та понад 500 реалізованих кейсів клієнтів.

Поділитися статтею:
GigaCloud та GigaCenter Пройшли Сертифікацію PCI DSS

GigaCloud першим з українських хмарних операторів отримав сертифікат відповідності стандарту інформаційної безпеки PCI DSS. Сертифікацію за цим стандартом пройшов також дата-центр GigaCenter, що разом з GigaCloud входить до групи компаній GIGAGROUP. Гроші на банківській картці – найбажаніша ціль для кібератак у всьому світі. Щоб гарантувати захист конфіденційних даних клієнтів, компанії мають відповідати стандарту PCI DSS, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/gigacloud-d182d0b0-gigacenter-d0bfd180d0bed0b9d188d0bbd0b8-d181d0b5d180d182d0b8d184d196d0bad0b0d186d196d18e-pci-dss_62f86a23992df.jpeg
Скопійовано!