GIS Art – Новий Учасник Львівського IT Клacтеру

28 Dec, 2020

GIS Art – компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення ГІС (геоінформаційні системи). Компанія розробляє технічні рішення в сфері охорони здоров’я, транспорту та нерухомості для клієнтів із США, Австралії та Європи, починаючи з 2013 року.

art1Ми пишаємося тим, що, ставши частиною Львівського ІТ Кластеру, ми зробимо свій внесок у те, щоб Львів став центром високих технологій та комфортним для життя. Ми переконані, що співпраця та обмін досвідом IT-компаній виведуть IT-індустрію нашого міста на якісно новий рівень”, –  Андрій Курганевич, CEO і співвласник компанії GIS Art.

Ми раді, що стали частиною Львівського ІТ Кластеру і маємо змогу зробити свій внесок в розвиток як ІТ-індустрії, так і інших галузей міста”, – відмітив Ігор Кіщак, співвласник компанії GIS Art.

Дякую GIS Art за довіру, мені дуже приємно, що наша спільнота росте і амбітних активних компаній у ній все більшає. Я маю надію на чудову спільну роботу в майбутньому, адже усіх нас об’єднує спільне бачення того, як має рости та розвиватись індустрія у Львові та саме місто ”, – коментує Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластеру.