22 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

На Центральному вокзалі виконали сучасне звучання “Щедрика”

Українські інженери виконали сучасну версію “Щедрика” на Центральному вокзалі України. Інженери IT-компанії GlobalLogic відтворили відому композицію Миколи Леонтовича у сучасному звучанні, щоб ще раз нагадати світові про українське походження знаменитого твору. Оновлене звучання створене завдяки програмному забезпеченню, що розробили самі інженери.

Завдяки українським IT-спеціалістам створюється понад 70% сучасної комерційної музики. Програмне забезпечення для звукозапису, яке допомагають створювати українські інженери, використовують голлівудські компанії, провідні міжнародні телестудії, музичні гурти з усього світу.

Інженери GlobalLogic, що спеціалізуються саме на музичних технологіях, записали та виконали сучасну версію всесвітньо відомої колядки “Щедрик” Миколи Леонтовича. Вибір композиції не випадковий – це нагода нагадати світові про українське походження славетного композитора. Цьогоріч відзначається 100-річчя першого виконання “Щедрика” в США, відтоді “Щедрик” або “Carol of the Bells” став найулюбленішою різдвяною колядкою у світі.

Місце виконання також не випадкове: Центральний вокзал у Києві під час війни став серцем країни, яке щодня зустрічає та проводжає українців та гостей країни, захисників і захисниць, перших осіб з усього світу, потяги до звільнених міст як Херсон чи Ізюм.

“Ми надзвичайно вдячні “Укрзалізниці” за можливість виконання “Щедрика” у головному приміщенні Центрального вокзалу – виступ відбувся у День Збройних Сил України, що стало особливо символічно”, – говорить віце-президентка GlobalLogic Ukraine Анна Щербакова, – Принагідно вітаємо усіх українців та понад 30 000 наших колег у світі з прийдешніми святами, бажаємо залишатись незламними та усім нам – перемоги України у новому році”.

Композицію “Щедрик” у виконанні українських розробників можна знайти на музичних платформах.

Поділитися статтею:
На Центральному вокзалі виконали сучасне звучання “Щедрика”

Українські інженери виконали сучасну версію “Щедрика” на Центральному вокзалі України. Інженери IT-компанії GlobalLogic відтворили відому композицію Миколи Леонтовича у сучасному звучанні, щоб ще раз нагадати світові про українське походження знаменитого твору. Оновлене звучання створене завдяки програмному забезпеченню, що розробили самі інженери. Завдяки українським IT-спеціалістам створюється понад 70% сучасної комерційної музики. Програмне забезпечення для звукозапису, яке […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/na-czentralnomu-vokzali-vykonaly-suchasne-zvuchannya-shhedryka_63bd7fe96051b.png
Скопійовано!