14 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

GoIT Neoversity запускає новий напрям європейської IT-магістратури Cybersecurity 

GoIT Neoversity в партнерстві з європейським колегіальним університетом Woolf розширює лінійку магістерських онлайн-програм та відкриває набір в першу групу напряму Cybersecurity зі знижкою 40%. 

Реєструйтесь на безоплатний вебінар з керівником приймальної комісії Neoversity, щоб дізнатись більше і отримати кращі умови вступу. 

Наразі в магістратурі GoIT Neoversity можна отримати вищу освіту Master of Science in Computer Science у трьох напрямах: 

  • Software Engineering;
  • Data Science & Data Analytics;
  • та вже згаданий Cybersecurity. 

Всі магістерські програми розроблено за європейськими стандартами у партнерстві з Woolf. Випускники отримують європейський диплом, що визнано в 51 країні світу, в тому числі в Україні, ЄС, США та Канаді. 

Це чудова можливість для практикуючих айтівців розширити свої знання та отримати диплом, що дозволить працювати у ТОП-компаніях по всьому світу. А для новачків — потужний старт в IT та фундаментальна освіта. 

“У будь-якій західній країні для кар’єри потрібен міжнародний диплом, — зазначає Олександра Ткачук, Middle Software Engineer у SoftServe Німеччина, яка здобуває третю вищу освіту в GoIT Neoversity. — Це і вища зарплата, і ваша більша цінність. Деякі посади взагалі доступні тільки з вищою освітою. Також, якщо ви працюєте у великій компанії і володієте ширшим спектром технологій, вам легше рухатися між проєктами та розвиватися”. 

Мета GoIT Neoversity — надавати українським айтівцям та світчерам якісну європейську вищу освіту без бюрократії, застарілих знань або old school викладачів. 

Серед переваг магістерських програм Neoversity:

  • Онлайн-навчання на власній платформі GoIT з постійним доступом до всіх занять та матеріалів навіть зі смартфону. В IT магістратурі вчаться дорослі та зайняті люди, тому навчання максимально гнучке та комфортне.
  • Лектори — практики IT, успішні підприємці та інвестори. Серед них Robert Potter, сo-Founder компанії Internet 2.0, Австралія; Костянтин Магалецький, віце президент IT Ukraine; Юлія Грущинська, керівник відділу HR-партнерів Ciklum та багато інших. 
  • 10+ проєктів у портфоліо і стартап як дипломна робота. Проєктний підхід лежить в основі всіх продуктів GoIT, і магістерські програми — не виключення. За 2 роки навчання студенти створять понад 10 власних проєктів, а в якості диплому зможуть запустити власний стартап. 
  • Сучасна європейська освіта за вигідними умовами. В порівнянні із закордонними вишами, Neoversity має вигідну цінову політику та відсутність вступних іспитів. Для вступу вам потрібен диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) з будь-якої спеціальності. Також можна вступити, якщо ви навчаєтесь на 4 курсі — і надати диплом після закінчення бакалаврату. 

Реєструйтесь на безплатний вебінар про магістратуру GoIT Neoversity — дізнайтесь більше про формат, програми, напрями та ціни. Та встигніть доєднатись до першої групи Cybersecurity з економією 40%. 

Поділитися статтею:
GoIT Neoversity запускає новий напрям європейської IT-магістратури Cybersecurity 

GoIT Neoversity в партнерстві з європейським колегіальним університетом Woolf розширює лінійку магістерських онлайн-програм та відкриває набір в першу групу напряму Cybersecurity зі знижкою 40%.  Реєструйтесь на безоплатний вебінар з керівником приймальної комісії Neoversity, щоб дізнатись більше і отримати кращі умови вступу.  Наразі в магістратурі GoIT Neoversity можна отримати вищу освіту Master of Science in Computer […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.png
Скопійовано!