17 Січня, 2020
Час читання: 2 хв.

Голосуємо за Найперспективніші Тех Стартапи 2019 року

Онлайн-журнал MC.today відкрив голосування за найперспективніші українські стартапи 2019 року. У топ-50 потрапили молоді компанії, які гучно заявили про себе в 2019 році: брали участь у пітчах, конференціях, проводили краудфандингові кампанії, про головні їхні здобутки публікували ЗМІ.

Під час формування списку організатори також враховували інноваційність ідеї стартапу, його бізнес-модель і числові показники, досвід залучення клієнтів та інвестицій, кількість осіб в команді та їхні попередні проєкти. Важливим критерієм також стало те, які проблеми можна вирішити за допомогою стартапу.

До списку не потрапили стартапи, що створюють фізичний продукт, і спрямовані на вирішення соціальних проблем, тобто соціальні проєкти.

Організатори впевнені: участь у проєкті допоможе стартапам знайти бізнес-партнерів, інвесторів і розповісти про себе світові.

Голосування триватиме до 3 лютого включно.

Фіналістів визначать за результатами читацького голосування, думки експертів і редакції. Результати опублікують в середині лютого, в онлайн-журналі MC.today. Детальніше про умови участі та критерії оцінювання можна почитати в правилах конкурсу.

startapy02ukr2

Журі проєкту:
 • Домінік Піот, генеральний директор UNIT.City.
 • Степан Веселовський, генеральний директор Lviv IT Cluster, організатор IT Arena.
 • Василь Іванов, генеральний директор KeepSolid.
 • Ольга Шаповал, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster.
 • Олексій Мась, координатор iForum, керівник проєкту «Крафтові соцмережі», екс-менеджер з інновацій в Kyivstar.
 • Олександр Сорока, генеральний директор Startup.Network.
 • Марія Романова, генеральний директор корпоративного акселератора Radar Tech.
 • Тетяна Романюха, виконавчий директор української асоціації бізнес-ангелів UAngel.
 • Олег Маленков, партнер TA Venture.
 • Олена Мажуга, старший інвестиційний аналітик Genesis Investments. Володимир Кривко, керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group.
 • Ольга Афанасьєва, PhD, генеральний директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA).
Довідка: 
MC.today – онлайн-журнал для активних людей, зацікавлених в інноваційному бізнесі, розвитку й стилі життя. MC.today читають понад 350 тисяч людей щомісяця.
Поділитися статтею:
Голосуємо за Найперспективніші Тех Стартапи 2019 року

Онлайн-журнал MC.today відкрив голосування за найперспективніші українські стартапи 2019 року. У топ-50 потрапили молоді компанії, які гучно заявили про себе в 2019 році: брали участь у пітчах, конференціях, проводили краудфандингові кампанії, про головні їхні здобутки публікували ЗМІ. Під час формування списку організатори також враховували інноваційність ідеї стартапу, його бізнес-модель і числові показники, досвід залучення клієнтів та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/golosuyemo-za-najperspektyvnishi-teh-startapy-2019-roku_62f9689621672.png
Скопійовано!