9 Травня, 2024
Час читання: 2 хв.

Google Cloud визнали SoftServe партнером року за внесок у розвиток талантів

SoftServe отримав нагороду Партнера року Google Cloud з розвитку талантів у регіоні EMEA 2024. Це говорить про визнання зусиль компанії у підвищенні кваліфікації фахівців: вони проходили навчання та поглиблювали експертизу у передових хмарних технологіях через сертифікацію Google Cloud. 

Компанія заохочувала працівників через Google Cloud Certification Challenge. За його умовами працівники проходили сертифікацію на благодійній основі – отримані кошти корпоративний благодійний фонд “Відкриті очі” спрямував на гуманітарну допомогу Україні. 

“Нагороджуючи партнерів, Google Cloud визнає трансформаційний вплив та цінність, яку вони надають клієнтам, – сказав Кевін Ічхпурані (Kevin Ichhpurani), корпоративний віцепрезидент з питань глобальної екосистеми та каналів у Google Cloud. – “Ми з гордістю оголошуємо SoftServe переможцем премії партнерів Google Cloud 2024 та відзначаємо досягнення компанії, які сприяли успіху їхніх клієнтів минулого року”.

Протягом 2023 в компанії планували провести 292 сертифікації, проте цей показник вже за перший квартал року дійшов до 408 сертифікацій. До кінця 2023 в регіоні EMEA провели 648 сертифікацій. Це надихнуло Раду директорів SoftServe подвоїти ліміт пожертвувань – загальний внесок склав 500 тисяч доларів. Ці гроші БФ “Відкриті очі” вклав у підтримку та забезпечення п’яти лікарень медичним обладнанням. 

“Я хочу висловити щиру подяку кожному члену нашої команди за їхню неймовірну відданість та наполегливу працю. Завдяки їм це досягнення стало можливим, і я не можу не пишатися цим. Швидка реакція кожного з нас продемонструвала світові наш професіоналізм, зміцнила наш бізнес і дозволила нам надати підтримку ще більшій кількості людей, які її потребують”, – прокоментував Тарас Вервега, співзасновник та член Ради директорів компанії SoftServe.

БФ “Відкриті очі” передав медичне обладнання для лікування цивільних та військових. Устаткування отримали Сумська міська клінічна лікарня №5, Вінницька міська клінічна лікарня №1, Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи та військовий госпіталь в Івано-Франківську. 

Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 11 000 співробітників працюють у більш як 60 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. 

Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США).  Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та інші. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній. 

Поділитися статтею:
Google Cloud визнали SoftServe партнером року за внесок у розвиток талантів

SoftServe отримав нагороду Партнера року Google Cloud з розвитку талантів у регіоні EMEA 2024. Це говорить про визнання зусиль компанії у підвищенні кваліфікації фахівців: вони проходили навчання та поглиблювали експертизу у передових хмарних технологіях через сертифікацію Google Cloud.  Компанія заохочувала працівників через Google Cloud Certification Challenge. За його умовами працівники проходили сертифікацію на благодійній основі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/softserve-wins-2024-google-cloud-talent-development-partner-social-1.png
Скопійовано!