19 Вересня, 2022
Час читання: 2 хв.

Google запускає навчальну програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud”

Google запускає програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud” для українців, які прагнуть здобути знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями, щоб сприяти швидкій цифровій трансформації України та інвестувати в її майбутнє за рахунок розширення можливостей працевлаштування для ІТ-фахівців.

Програма “Розвивайте кар’єру з Google Cloud” створена в Україні для:

  • ІТ-фахівців та розробників, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій.
  • Студентів ІТ-сфери, які закінчують навчання наступного року та потребують навичок роботи в хмарі для майбутнього працевлаштування.

Що отримають учасники програми:

  • 60 днів безкоштовного доступу до платформи Google Cloud Skills Boost – ідеального місця для навчання Google Cloud.
  • Можливість отримати практичний досвід, здобувши бейджі навичок Google Cloud. Бейджі підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи у хмарі, що допоможе у розвитку кар’єри у сфері хмарних технологій.
  • Індивідуальні напрями навчання, які можна обрати відповідно до інтересів.
  • Призи за отримані бейджі навичок.
  • Доступ до експертів з хмарних технологій на сесіях запитань і відповідей.
Програма стартує 4 жовтня і триватиме до 3 грудня 2022 року.
Щоб зареєструватися та почати навчання потрібно перейти за цим посиланням. Після завершення реєстрації ви отримаєте електронного листа з інструкцією щодо подальших дій, включно із інформацією про вебінари та сесії питань та відповідей з експертами з хмарних технологій.Більше інформації про програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud” ви знайдете за посиланням.
Поділитися статтею:
Google запускає навчальну програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud”

Google запускає програму “Розвивайте кар’єру з Google Cloud” для українців, які прагнуть здобути знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями, щоб сприяти швидкій цифровій трансформації України та інвестувати в її майбутнє за рахунок розширення можливостей працевлаштування для ІТ-фахівців. Програма “Розвивайте кар’єру з Google Cloud” створена в Україні для: ІТ-фахівців та розробників, які хочуть розвивати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/google-zapuskaye-navchalnu-programu-rozvyvajte-karyeru-z-google-cloud_63bd842ad64fd.png
Скопійовано!