8 Червня, 2021
Час читання: 2 хв.

Grid Dynamics Купує Англійську Tacit Knowledge

Grid Dynamics купує англійську Tacit Knowledge — світового експерта у галузі eCommerce, задля нарощування глобальної присутності та технологічної експертизи

Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) придбала компанію Tacit Knowledge зі штаб-квартирою у Лондоні.

Grid Dynamics є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-25 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів — Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

Tacit Knowledge заснована у 2002 році. Компанія є світовим постачальником технологічних рішень для цифрової комерції та обслуговує клієнтів у Великій Британії, Північній Америці, континентальній Європі та Азії. Компанія працює зі світовими брендами в індустріях CPG, фінансів та торгівлі. Серед основних клієнтів Tacit Knowledge світові лідери: Visa, LVMH, Shimano та інші. Портфоліо Grid Dynamics поповнюється глобальними компаніями, які активно інвестують в сучасні технології і реалізують масштабні проєкти. В рамках угоди, до Grid Dynamics приєднається вся команда з понад 180 співробітників з Великої Британії, Мексики, Молдови та США, включаючи керівництво вищого рівня.

Об‘єднання компаній дозволить розширити набір пропозицій послуг та рішень для клієнтів групи Grid Dynamics, прискорить зростання нової клієнтської бази та зміцнить портфоліо клієнтів з Європи та Азії.

Для співробітників та партнерів Grid Dynamics та Tacit Knowledge угода надасть можливість працювати на нових ринках, використовуючи поглиблену технологічну та бізнес-експертизу.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Grid Dynamics придбала Daxx — нідерландську IT-компанію, що має 4 центри розробки в Україні: у Києві, Харкові, Дніпрі та Львові. Daxx створює та розвиває розподілені команди інженерів з розробки програмного забезпечення для зрілих компаній та стартапів переважно із Західної Європи та США. Портфоліо клієнтів охоплює такі сектори як: фінтех, кібербезпека, електронна комерція, електронне навчання та інше.
Поділитися статтею:
Grid Dynamics Купує Англійську Tacit Knowledge

Grid Dynamics купує англійську Tacit Knowledge — світового експерта у галузі eCommerce, задля нарощування глобальної присутності та технологічної експертизи Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) придбала компанію Tacit Knowledge зі штаб-квартирою у Лондоні. Grid Dynamics є одним із світових лідерів  проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/grid-dynamics-d0bad183d0bfd183d194-d0b0d0bdd0b3d0bbd196d0b9d181d18cd0bad183-tacit-knowledge_62f86a198c2d9.png
Скопійовано!