29 Грудня, 2020
Час читання: 2 хв.

Grid Dynamics Купує Компанію Daxx

Компанія Grid Dynamics придбала Daxx. Grid Dynamics має штаб-квартиру у Каліфорнії, Daxx — у Нідерландах. Обидві компанії мають широке представництво в Україні, тому це важлива подія для української IT-індустрії.

Основна частина бізнесу Grid Dynamics зосереджена у США, а Daxx — у Західній Європі. Угода прискорить їхню спільну географічну експансію та вихід на нові ринки. Також це дозволить запропонувати нові послуги клієнтам та урізноманітнити технічну експертизу.

Grid Dynamics активно бере участь у житті IT-спільноти, долучається до найбільших конференцій, організовує технічні мітапи та вебінари, має потужний навчальний центр, що дозволяє сотням талановитих студентів отримувати поглиблену кваліфікацію і знаходити своє місце в індустрії. Поглинання Daxx суттєво збільшує ком`юніті компанії, і це неодмінно приведе до ще більш активної участі у житті спільноти.

Ця подія об’єднує до 1000 висококласних IT-спеціалістів в Україні, продемонструвавши рекордні темпи зростання серед українських ІТ-компаній.  Спільним для Grid Dynamics та Daxx є культура та атмосфера технічних інновацій, що дозволить надалі формувати нові центри компетенцій.

Grid Dynamics є одним із лідерів у проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США та Східній Європі. Є декілька розробницьких центрів в Україні, зокрема у Києві, Харкові та Львові. Серед клієнтів — Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

Daxx — нідерландська IT-компанія, що має 4 центри розробки в Україні: в Києві, Харкові, Дніпрі та Львові. Компанія створює та розвиває розподілені команди інженерів з розробки програмного забезпечення для зрілих компаній та стартапів переважно із Західної Європи та США. Портфоліо клієнтів  охоплює такі сектори як: фінтех, кібербезпека, електронна комерція, електронне навчання та ін.

Поділитися статтею:
Grid Dynamics Купує Компанію Daxx

Компанія Grid Dynamics придбала Daxx. Grid Dynamics має штаб-квартиру у Каліфорнії, Daxx — у Нідерландах. Обидві компанії мають широке представництво в Україні, тому це важлива подія для української IT-індустрії. Основна частина бізнесу Grid Dynamics зосереджена у США, а Daxx — у Західній Європі. Угода прискорить їхню спільну географічну експансію та вихід на нові ринки. Також […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/grid-dynamics-d0bad183d0bfd183d194-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18e-daxx_62f86bbe0a16d.png
Скопійовано!